ye-logo.v1.2

Чудодійні властивості озону

Здоров'я 5053

Методику озонотерапії використовували ще за часів першої світової війни, обробляючи рани.

Наразі озон успішно використовують для лікування понад 150 захворювань. Відомо, що багато озону знаходиться в горах та зявляється після грози. Про те, що це за методика, і як її використовують в медицині, розповідає лікар-озонотерапевт медичного центру "Діагностикум" Оксана Воронцова.

"Озон це наче своєрідне паливо для наших клітин, він активує імунні процеси в організмі, підвищує циркуляцію крові, таким чином насичуючи тканини киснем. Це, в свою чергу, призводить до активації життєдіяльності усіх органів та систем організму, - розповідає Оксана Сергіївна. - Звісно, аби пройти лікувальний курс озонотерапії, варто мати результати обстежень та заключення лікарів. А з метою профілактики можна зробити одну-дві процедури".

За словами лікаря, дуже корисна озонотерапія для людей похилого віку, адже у них значно знижений рівень кисню в крові. Після процедури озонотерапії людина почувається "живчиком" та ладна гори перевернути, адже озон наче бодрить "дрімаючі" клітини імунітету та змушує їх старанно виконувати свої обовязки. Завдяки озону з організму виводяться токсини та шкідливі жири, знімається синдром хронічної втоми, знижується рикик виникнення серцево-судинних захворювань, а перебіг цукрового діабету значно полегшується. А ще варто застосовувати методику дітям та вагітним жінкам, у яких є гіпоксія плоду або невиношування. Окрім того, завдяки озонотерапії можна позбутися таких неприємностей, як вугрі, фурункули, дерматит, алергія, розтягнення шкіри та навіть целюліт.

"Озон протягом трьох місяців знаходитися в крові, бо саме стільки живуть еритроцити. Для профілактики можна раз на рік застосовувати озонотепапію. А от для лікування курс та тривалість процедур підбирається залежно від перебігу та складності хвороби, - каже пані Воронцова. - Методика проведення озонотерапії залежить від захворювання. Це може бути внутрішньовенне введення озонірованого фізіологічного розчину, озонування крові (віелика аутогемоозонотерапія), введення озонокисневої суміші в кишківник або продування вушних проходів, місцеві аплікації озонованої олії тощо".

Лікарі успішно використовують метод озонотерапії для лікування:

*хронічних захворювань, які викликали різні віруси;

*інфекцій, що передаються статевим шляхом;

*серцево-судинної патології;

*неврологічні прояви на фоні різних захворювань;

*захворювання шкіри та вух;

*"синдром хронічної втоми" та інші.

Звісно, для застосування озонотерапії є певні протипокази. Це, зокрема, порушення згортання крові, епілепсія, загострення панкреатиту, онкопатологія. З такими хворобами, як би ви не прагнули цього, вам не призначать курс озонотерапії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую