ye-logo.v1.2
22 Вересня, 2020

Чудодійні властивості озону

Здоров'я 4201

Методику озонотерапії використовували ще за часів першої світової війни, обробляючи рани.

Наразі озон успішно використовують для лікування понад 150 захворювань. Відомо, що багато озону знаходиться в горах та зявляється після грози. Про те, що це за методика, і як її використовують в медицині, розповідає лікар-озонотерапевт медичного центру "Діагностикум" Оксана Воронцова.

"Озон це наче своєрідне паливо для наших клітин, він активує імунні процеси в організмі, підвищує циркуляцію крові, таким чином насичуючи тканини киснем. Це, в свою чергу, призводить до активації життєдіяльності усіх органів та систем організму, - розповідає Оксана Сергіївна. - Звісно, аби пройти лікувальний курс озонотерапії, варто мати результати обстежень та заключення лікарів. А з метою профілактики можна зробити одну-дві процедури".

За словами лікаря, дуже корисна озонотерапія для людей похилого віку, адже у них значно знижений рівень кисню в крові. Після процедури озонотерапії людина почувається "живчиком" та ладна гори перевернути, адже озон наче бодрить "дрімаючі" клітини імунітету та змушує їх старанно виконувати свої обовязки. Завдяки озону з організму виводяться токсини та шкідливі жири, знімається синдром хронічної втоми, знижується рикик виникнення серцево-судинних захворювань, а перебіг цукрового діабету значно полегшується. А ще варто застосовувати методику дітям та вагітним жінкам, у яких є гіпоксія плоду або невиношування. Окрім того, завдяки озонотерапії можна позбутися таких неприємностей, як вугрі, фурункули, дерматит, алергія, розтягнення шкіри та навіть целюліт.

"Озон протягом трьох місяців знаходитися в крові, бо саме стільки живуть еритроцити. Для профілактики можна раз на рік застосовувати озонотепапію. А от для лікування курс та тривалість процедур підбирається залежно від перебігу та складності хвороби, - каже пані Воронцова. - Методика проведення озонотерапії залежить від захворювання. Це може бути внутрішньовенне введення озонірованого фізіологічного розчину, озонування крові (віелика аутогемоозонотерапія), введення озонокисневої суміші в кишківник або продування вушних проходів, місцеві аплікації озонованої олії тощо".

Лікарі успішно використовують метод озонотерапії для лікування:

*хронічних захворювань, які викликали різні віруси;

*інфекцій, що передаються статевим шляхом;

*серцево-судинної патології;

*неврологічні прояви на фоні різних захворювань;

*захворювання шкіри та вух;

*"синдром хронічної втоми" та інші.

Звісно, для застосування озонотерапії є певні протипокази. Це, зокрема, порушення згортання крові, епілепсія, загострення панкреатиту, онкопатологія. З такими хворобами, як би ви не прагнули цього, вам не призначать курс озонотерапії.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую