ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Станція на колесах: хмельничанам пропонували здати кров у спецавтомобілі

Здоров'я 2393
Через несприятливу погоду, черг до автомобіля для здачі крові маже не було
Через несприятливу погоду, черг до автомобіля для здачі крові маже не було. Фото: Андрія Заверухи

Акція до Всесвітнього дня донора крові відбулась в обласному центрі, напроти кінотеатру Шевченка.

Сьогодні, 14 червня у Всесвітній день донора крові, в обласному центрі поблизу кінотеатру Шевченка бажаючі мали змогу добровільно здати кров. Робили це не стандартно – у спецавтомобілі, який обласна станція переливання крові отримала у якості гуманітарної допомоги із США. Сьогодні його протестували.

Через несприятливу погоду, черг до автомобіля для здачі крові маже не було. Медики, які приїхали на спецтранспорті розповіли, що за чотири години до них звернулося 18 хмельничан. Приймали лише повнолітніх, які пред’явили відповідні документи, що підтверджують особу.

«Звичайно, що основна частина донорів пішла до Хмельницької обласної станції переливання крові, там сьогодні прийняли близько 50 людей», - каже Евеліна Мартинюк, лікар вищої категорії.

Щодо станції на колесах, медик розповіла, що автомобіль розрахований на забір крові одразу у трьох людей. Там знаходяться три крісла для донорів, три кондиціонери та місця для зберігання медпрепаратів, а також робочі місця лікарів та медперсоналу.

Автомобіль розрахований на забір крові одразу у трьох людей

Обласна станція переливання крові отримала у користування американську автівку. Сьогодні ж, у день донора, її протестували

Біля кінотеатру Шевченка усі бажаючі могли здати життєво важливу рідину прямо на місці

Автор: Андрій ЗАВЕРУХА

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую