ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Масове отруєння на Хмельниччині: 35 осіб у лікарні

Здоров'я 5557
Люди отруїлися на поминальному обіді в селі Нове Ярмолинецького району
Люди отруїлися на поминальному обіді в селі Нове Ярмолинецького району. Фото: kyiv.depo.ua

Люди отруїлися на поминальному обіді в Ярмолинецькому районі.

Число госпіталізованих на поминальному обіді на Хмельниччині зросло більш, як удвічі. Лише вчора інфекціоністи повідомляли про 15 госпіталізованих, а вже сьогодні їхня кількість зросла до 35 осіб.

Як повідомили у ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ», люди поступають до лікарень з харчовим отруєнням. Потерпілі доставлені з Ярмолинець, сіл Нове Село, Перегінка, Томашівка, Скарженці та Хмельницького.

«Наразі проводяться усі перевірки. З’ясувалося, що у цей день в районі було три поминальні обіди. На кожному з них отруїлися люди. Чим саме буде відомо пізніше. Кількість людей, які звертаються до лікарні, зростає. Деякі з них госпіталізовані до Ярмолинецької та Віньковецької райлікарень, а також - до Хмельницької інфекційної лікарні», - каже директор ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» Олег Балашов.

Для встановлення джерела збудника інфекції, механізмів та шляхів передачі, а також для локалізації спалаху кишкових інфекцій фахівцями центру проводиться епідеміологічне розслідування та комплекс протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що з харчовим отруєнням після вживання їжі на поминальному обіді на Ярмолинеччині до лікарні потрапило 15 осіб.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую