ye-logo.v1.2
12 Серпня, 2020

Майже кожен другий житель Хмельниччини підписав договір з лікарем

Здоров'я 1325
За три місяці медреформи 41% подолян підписав декларацію з медиком
За три місяці медреформи 41% подолян підписав декларацію з медиком. Фото: glavcom.ua

За три місяці медреформи 41% подолян підписали декларацію з медиком.

Вже три місяці в Україні триває кампанія «Лікар для кожної сім'ї». За цей час 10,8 мільйона людей зробили свій вибір – це кожний четвертий українець.

Станом на 20 липня 525 тисяч 260 жителів Хмельницької області підписали декларації з лікарями. За словами директора обласного Департаменту охорони здоров'я Якова Цуглевича, ця цифра могла бути значно вищою.

«Однак маємо те, що маємо. У багатьох центрах первинної медико-санітарної допомоги області рівень підписання декларацій на рівні десяти відсотків. «Пасуть задніх» у Волочиську, Білогір’ї, Наркевичах, Чорному Острові та й в інших містах та селищах», - каже Яків Миколайович.

З липня медичні заклади отримали фінансування за обслуговування пацієнтів за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». За інформацією МОЗ, сім медзакладів Хмельницької області отримають більше восьми мільйонів гривень. Гроші за тарифами Нацслужби здоров’я заклади будуть отримувати щомісячно. При цьому щомісячно сума буде перераховуватися відповідно до зростання кількості декларацій, які підписують пацієнти із лікарями цих медзакладів.

«У Хмельницькій області сім закладів отримали 8 691 849,65 гривень. Гроші чималі, але сьогодні, під час колегії, я поспілкувався з медиками області, які сказали, що покращення вони ще не відчули. Роботи їм прибавилося чимало, однак з фінансової сторони, поки що віддачі немає. Сподіваємося, що коли реформа запрацює на повну, рівень медицини в країні значно покращиться», - каже Яків Цуглевич.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую