ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

У Кам’янці-Подільському буде «Вікно життя» для покинутих немовлят

Здоров'я 1784
Спеціальний бокс облаштували у перинатальному центрі
Спеціальний бокс облаштували у перинатальному центрі. Фото: Вадима Савчука

Спеціальний бокс облаштували у перинатальному центрі.

Сьогодні, 26 липня, у Кам’янець-Подільському перинатальному центрі відкритий спеціальний пункт, де жінка, яка хоче відмовитися від новонародженої дитини, анонімно може залишити своє немовля.

Спеціальний бокс облаштували у корпусі відділення патології новонароджених і недоношених дітей. Тут таких діток можуть швидко обстежити і надати всю необхідну медичну допомогу, за необхідності пролікувати. В медичному закладі дитина перебуватиме впродовж двох місяців і за цей час мама зможе змінити своє рішення й забрати її назад. Кошти на облаштування «Вікна життя» були виділені з міського бюджету.

«Я дуже сподіваюся, що цей бокс буде порожнім і жодне дитя там не лежатиме. Однак, ми повинні рятувати немовлят, якіа потенційно тут можуть опинитися. На щастя, у нашому місті давно не було таких випадків, коли мама залишала дитину. Нещодавно була спроба молодої матусі відмовитися від новонародженого сина, однак після спілкування з психологами жінка передумала це робити», - розповів заступник міського голови Кам’янця-Подільського Вадим Савчук.

  

Медики сподіваються, що жодне дитя не лежатиме у цьому вікні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую