ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Інфекційна лікарня у Хмельницькому переповнена

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 11343
Медзаклад, який розрахований на 150 ліжкомісць, уже прийняв 168 пацієнтів
Медзаклад, який розрахований на 150 ліжкомісць, уже прийняв 168 пацієнтів. Фото: з архіву

У медзакладі перебуває 168 хворих.

Хмельницька інфекційна лікарня переповнена хворими. Медзаклад, який розрахований на 150 ліжкомісць, уже прийняв 168 пацієнтів. Про це повідомила заступник головного лікаря медустанови Нінель Марцонь.

«Знову додалося хворих кір. Наразі 15 осіб перебувають на стаціонарі інфекційної лікарні з таким діагнозом. А ще в медзакладі лікуються 33 особи з серозними менінгітами. Ця кількість для нас непритаманна, адже, зазвичай, такі діагнози ставляться поодиноким пацієнтам, а тут більше трьох десятків хворих. Здебільшого це діти дошкільного та шкільного віку», - каже Нінель Зільфредівна.

Що особливо насторожує, каже лікар, що значна частина пацієнтів пізно звертаються до медиків за допомогою.

«Менінгіт – запалення мозкової оболонки. Часто його викликає ентеровірусна інфекція. Найпоширенішими симптомами менінгіту є головний біль, підвищення температури тіла, сплутана свідомість, блювота, боязнь світла та гучного шуму, у дітей - часто дратівливість та сонливість. У випадку виявлення перших ознак захворювання потрібно терміново звернутись до найближчої лікувальної установи або негайно викликати швидку допомогу», - розповіла Нінель Зільфредівна.

Читайте також: Хмельницькій дитячій лікарні передали ліки з Португалії

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята