ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому рятують чоловіка, який захворів на ботулізм

Здоров'я 7699
Чоловік наразі перебуває у реанімаційному відділені Хмельницької інфекційної лікарні
Чоловік наразі перебуває у реанімаційному відділені Хмельницької інфекційної лікарні. Фото: devopstalks.com

Він з’їв м'ясну консерву, яку приготував власноруч.

Черговою жертвою ботулізму став 36-річний житель села Немичівці Хмельницького району.

«Чоловік відкрив банку з домашньою тушонкою, приготовленої з голови свині. Намастив її на хліб та пообідав. Після цього, стан здоров’я чоловіка різко погіршився – у нього почала паморочитися голова, відбулося порушення ковтання, став падати зір. Мати хворого викликала «швидку», яка відвезла його до Хмельницької районної лікарні. Там йому поставили діагноз «ботулізм» та перевели до інфекційної лікарні. Медики підтвердили поставлений діагноз», - розповіла лікар з гігієни харчування Хмельницького міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Валентина Щавінська.

Медик додає, що стан хворого критичний. Зараз його переводять до реанімаційного відділення. Анатоксин (сироватка), який потрібно ввести чоловіку, в жодному медзакладі області немає.

«Аби врятувати життя пацієнта вкрай необхідна сироватка проти ботулізму. Вона є лише в Києві. Знайомі сім’ї мають передати необхідні ліки до вечора. Сподіваюся, що вони встигнуть», - каже Валентина Валеріївна.

До речі, це вже дев’ятий випадок ботулізму на Хмельниччині, який зареєстровано цьогоріч.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую