ye-logo.v1.2
20 Березня, 2019

В Ізяславській райлікарні відкрили нове відділення

Ірина ОЛІЙНИК Здоров'я 844
Відділення оснащене всім необхідним обладнанням для виведення з критичного стану важко хворих
Відділення оснащене всім необхідним обладнанням для виведення з критичного стану важко хворих. Фото: 24tv.ua

На ремонт приміщення витратили близько півтора мільйона гривень.

Учора в Ізяславській центральній районній лікарні відбулося відкриття відділення реанімації та інтенсивної терапії. Нове відділення загальною площею понад півтори сотні квадратів розраховане на 6 ліжок – 4 ліжка загальної реанімаційної зали, 1 ліжко в дитячій палаті та 1 ліжко в ізоляторі.

Як повідомляють у секторі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Ізяславської райдержадміністрації, на ремонт приміщення пішло близько півтора мільйона гривень. Відділення оснащене всім необхідним обладнанням для виведення з критичного стану важко хворих. Тут функціонують монітори для спостереження за роботою серцево-судинної системи, дефібрилятори, апарати штучної вентиляції легень. Зазначають також, що персонал відділення пройшов навчання для професійного проведення керованої комбінованої анестезії та впровадження інноваційних технологій.

Окрім того, під час на відкриття відділенню були передані передали дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень, монітор пацієнта, комп’ютер та інше медичне обладнання.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео