ye-logo.v1.2
20 Липня, 2019

Кір у Хмельницькому: небезпечна хвороба потроху відступає

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 2288
Медики зізнаються, що незважаючи на позитивні зміни, ризики захворювання на кір зберігаються
Медики зізнаються, що незважаючи на позитивні зміни, ризики захворювання на кір зберігаються. Фото: glavcom.ua

Цього тижня кількість нових випадків захворювання на кір зменшилась на 10 відсотків.

Інтенсивність захворювання на кір у Хмельницькому знижується. Про це свідчить кількість госпіталізованих пацієнтів до Хмельницької інфекційної лікарні.

«На початку тижня у нашому закладі перебувало 74 особи, які захворіли на кір. Сьогодні таких хворих – 58. На відмінну від попередніх тижнів, коли рівень захворюваності постійно підвищувався, цього тижня ми помітили, що небезпечна хвороба потроху відступає. Кількість нових випадків захворювання на кір зменшилась приблизно на 10 відсотків. Однак, незважаючи на позитивні зміни, ризики захворювання на кір зберігаються», - розповіла заступник головного лікаря Хмельницької інфекційної лікарні Нінель Марцонь.

Нині в медзакладі перебуває 151 пацієнт. Більша частина хворих потрапили до лікарні з гострими респіраторними вірусними інфекціями та грипом. За словами медика, у 13 пацієнтів лабораторно підтверджений грип типу А.

«Цього тижня знову були зареєстровані нові випадки захворюваності на менінгіт. Два попередні тижні цю хворобу не було діагностовано в жодного пацієнта. Наразі з менінгітом у нас перебуває 4 осіб», - каже Нінель Зільфредівна.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую