ye-logo.v1.2

Хрін, морква та урина

Здоров'я 4815
Фото: РПЛ

Геннадій Малахов повернувся на ТБ.

 Цього  разу  поради  відомого  народного  цілителя  можна  почути  в  ефірі  одного  з  українських телеканалів  в  передачі  «Здоровенькі  були  з  Малаховим».  «Телеграф»  вирішив  записати  декілька  рецептів  та  розпитати про  них  у  хмельницьких  лікарів  традиційної  медицини  та  фітотерапевтів.   

Від болю в шлунку
Один кілограм картоплі в шкірці варимо у п'яти літрах води, доти, поки картопля не перетворить­ся на рід­ку кашу. Цей узвар п'ють по півсклян­ки перед прийомом їжі кілька днів пос­піль.
Коментар: «Будь-яке лікування ка­ртоплею повинне проводитися під наглядом лікаря. Наприклад, не мо­жна готувати сік з позеленілої кар­топлі, оскільки отруйний соланін, що міститься в таких бульбах, при­гнічує центральну нервову систе­му, пошкоджує ферментні елемен­ти крові, викликає нудоту, блюво­ту, втрату свідомості». 

Чистимо судини
Ріжемо головку часника кубика­ми й викладаємо на марлю. Зали­шаємо сушитися. Коли часник під­сохне, потрібно змолоти його в по-рошок. Приймати по половині чай-ної ложки за 15 хвилин до їжі тричі на день, запиваючи водою.
Коментар: «Часник дуже корис-ний і містить мікроелемент герма-ній, але людям з виразковою хво­робою або з хворою печінкою, цей рецепт застосовувати не мож­на».

Запасаємося залізом
Якщо ви страждаєте від дефіциту заліза, на допомогу прийдуть сві-жовичавлені соки. Візьміть 150 грамів яблучного соку і 20-30 гра-мів бурякового. Змішайте їх і пийте перед їжею.
Коментар: «Яблучний сік справді має цілющу дію. Але з соком  буря­ка краще бути обережнішим. Він по­дразнює слизову шлунка, тому пе­ред тим як пити, дайте йому посто­яти хоча б годину».


Якщо застуджена спина
Приготуйте натирання з хрону. Ві­зьміть хрін і натріть його на дрібній терці. 2 столові ложки залийте скля­нкою горілки. Закрийте посудину щі­льною кришкою і настоюйте сім днів, а потім розтирайте цією насто­янкою спину.
Коментар: «Таке розтирання може допомогти, спрацьовуючи як відво­лікаючий засіб. Хрін збільшує при­плив крові, зменшує набряк. Можна обійтися без горілки, і просто ви­класти тертий хрін на хворе місце. До того ж, кладіть хрін на шкіру, за­хищену тканиною!»

Від пігментних плям
Беремо один листок чорної сморо­дини, один листок кваску, один лис­ток горобини і перетираємо листя в ступці до утворення кашки. Додаємо одну чайну ложку сухої гірчиці і трохи води. Наносимо цю маску на пігментну пляму тонким шаром на 15 хвилин, а потім змиваємо водою.
Коментар: «Є простіший спосіб: ско­ристайтеся соком лимона, він від­білює шкіру».

Інгаляція від нежитю
Візьміть 2-3 столові ложки ромаш­ки і залийте склянкою окропу. За­крийте кришкою, вкутайте і насто­юйте 20 хвилин. Додайте 3 склянки окропу і дихайте над цією ванноч­кою.
Коментар: «Цей рецепт може допо­могти, якщо у вас немає алергії на ромашку. Але іноді гаряча пара мо­же не допомогти, а викликати додат­ковий набряк».

Від набряків
Позбутися набряків допоможе нас­тій з польового хвоща. Столову лож­ку польового хвоща залийте літром окропу і настоюйте ніч. Пийте цей настій як чай протягом дня.
Коментар: «Настій справді має се­чогінну дію. Проте, пити його кра­ще в першій половині дня. До того ж, людям, котрі мають проблеми з кис­лотністю, краще проконсультувати­ся з лікарем». 

Як потрапити на прийом до Малахова?

Програма «Здоровенькі були з Ма­лаховим» виходить з понеділка по п'ятницю о 18.10, повтор о 13.00. Як­що ви хочете стати гостем студії і осо­бисто взяти участь у зйом­ках прог­рами "Здоровенькі були з Малахо­вим", розповісти про себе, про рецеп­ти від вашої сім'ї або про те, як ви перемогли недуги – можете запи­сатися за телефоном 099-230-36-51.

Крилаті  вислови
Геннадія  Малахова
P П'яним паразитам важко закрі­пи­тися у нашому кишківнику.
P Коли я бачу людину без ноги – ра­дію! Адже в мене є ноги!
P Щойно обличчя висохне, зми­вайте його.
P Якщо дихати через праву ніздрю – вам стане прохолодно, а якщо че­рез ліву – тепло. 
P Від постійного сидіння поруч із клавіатурою починає боліти спина.
P Без помідорів життя немає!


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую