ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Отруєння дітей у Хмельницькому: медики проводять розслідування

Здоров'я 16146
Серед усіх госпіталізованих - 15 дітей їли продукцію з молочної кухні
Серед усіх госпіталізованих - 15 дітей їли продукцію з молочної кухні. Фото: gmd.center

На сьогоднішній день до інфекційної лікарні з діагнозом гастроентероколіт госпіталізовано 24 дитини.

Вчора стало відомо, що до Хмельницької інфекційної лікарні поступило 11 дітей до року з підозрою на кишкову інфекцією. Четверо з них їли продукцію з молочної кухні.

«Сьогодні, станом на 12:00 у нашій лікарні з попереднім діагнозом гастроентероколіт перебуває 24 дитини. У 22 пацієнтів виділений ротавірус. Серед усіх госпіталізованих - 15 дітей їли продукцію з молочної кухні, яку виготовляють при Хмельницькій міській дитячій лікарні. У 12 підтверджений ротавірус. В реанімації побувало 5 дітей», - розповіла головний лікар інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

Ситуацію щодо молочної кухні прокоментувала головний лікар міської дитячої лікарні Наталія Зимак-Закутня: «Нам прикро, що виникла така ситуація. Сьогодні були взяті проби «молочки» та проведені змиви. Результати покажуть, чи продукція нашої кухні стала причиною отруєння дітей. Наразі ми припинили видавати продукцію. Лікарня не може ризикувати іншими дітьми, які харчуються нашою «молочкою». Кошти, які були оплачені за продукцію, будуть повернуті. Ми сподіваємося, що найближчим часом з’ясується, що стало причиною отруєння».

Коментарі:

04.04.2019 15:37

Дякуємо за зауваження!

04.04.2019 15:29

Грамотєйка журналіст. Правильно писати ротавірус, без дефісу і через букву А!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую