ye-logo.v1.2

Сільські амбулаторії Хмельниччини отримали 13 нових автомобілів

Здоров'я 4042
Автомобілі передали у День Державного прапора
Автомобілі передали у День Державного прапора. Фото: adm-km.gov.ua

Загальна вартість автомобілів складає 7 мільйонів 468,5 тисяч гривень.

Всього закупили 13 легкових автомобілів «Renault DUSTER» вартістю 574,5 тисяч гривень кожний. Автомобілі повноприводні, з дизельним двигуном. Про це повідомляють у пресслужбі Хмельницької ОДА.

«Кошти на їх придбання виділені з державного бюджету у вигляді субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості (6,5 мільйонів гривень) та місцевих бюджетів ОТГ і районів (968,5 тисяч гривень)», - йдеться у повідомленні.

Отож, новий транспорт сьогодні отримали: Вовковинецька амбулаторія (Деражнянський район, Вовковинецька ОТГ), Наркевицька амбулаторія (Волочиський район, Наркевицька ОТГ), Копачівська та Гарнишівська амбулаторія (Волочиський район, Волочиська ОТГ ), Колибаївська та Гуменецька амбулаторія (Кам’янець-Подільський район, Колибаївська та Гуменецька ОТГ), Кульчинівська амбулаторія (Красилівський район, Красилівська ОТГ), Бутівецька амбулаторія (Старокостянтинівський район), Берездівська, Ганнопільська, Жуківська амбулаторія (Славутський район, Берездівська, Ганнопільська, Улашанівська ОТГ), Кривинська амбулаторія (Нетішинська ОТГ), Ленковецька амбулаторія (Шепетівський район, Ленковецька ОТГ).

Нагадаємо, найближчим часом своїх перших відвідувачів приймуть 27 амбулаторій, які будуються в сільській місцевості. Раніше 23 автомобілі вже передали сільським медикам Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую