ye-logo.v1.2

На Хмельниччині через менінгіт у чотирьох школах оголошено карантин

Здоров'я 19381
Приводом до закриття навчальних закладів став менінгіт, на який захворіло четверо школярів
Приводом до закриття навчальних закладів став менінгіт, на який захворіло четверо школярів. Фото: ілюстративне з dt.ua

Навчання у чотирьох школах Дунаївців призупинене до 11 жовтня.

Сьогодні, 8 жовтня, у Дунаївцях усі школи закрили на карантин. Відповідне рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Дунаєвецькій ОТГ.

«Приводом до закриття навчальних закладів став менінгіт, на який захворіло четверо школярів – двоє з школи №1 та двоє з школи №3. Загалом, за останні тижні в районі зафіксовано шість випадків захворюваності на цю небезпечну недугу. Двоє дорослих захворіли на менінгіт в одному із сіл Дунаєвецького району. Щодо дітей, то вони наразі госпіталізовані до Хмельницької інфекційної лікарні. Двом поставили заключний діагноз – серозний менінгіт. Ще двом дітям діагнозу не встановили. Навчання у школах Дунаївців призупинене на тиждень. Там проводитиметься дезінфекція приміщення, яка включає вологе прибирання з спецзасобами та провітрювання», - розповіла завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак.

Станом на 8 жовтня у Хмельницькій інфекційній лікарні перебуває дев’ятеро людей, яким поставили попередній діагноз – менінгіт. Про це повідомила заступник головного лікаря медуставнови Нінель Марцонь.

«З усіх захворілих – один дорослий, вісім дітей. Четверо дітей з Дунаївців, всі інші – з Хмельницького. Попередні діагнози хворих – ентеровірусні менінгіти. Стан пацієнтів середнього ступеня важкості. Двоє дітей перебувають в реанімації», - розповіла Нінель Зільфредівна.

Довідка:

Менінгіт – це запалення захисних оболонок головного або спинного мозку людини. Бактеріальна або вірусна інфекція, що потрапляє до спинномозкової рідини (ліквору), яка циркулює у порожнинах головного та спинного мозку, та зазвичай викликає запальний процес. Однак причинами менінгіту можуть стати і певні травми, рак, вживання деяких лікарських препаратів, а також інші види інфекцій. Тому важливо виявити причину менінгіту, адже це найважливіший фактор для призначення правильного та ефективного лікування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую