ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На грип та ГРВІ в області захворіли понад 11 тисяч осіб

Здоров'я 2679
За останній тиждень до лікарень області було госпіталізовано 693 особи
За останній тиждень до лікарень області було госпіталізовано 693 особи. Фото: ілюстративне з thegard.city

Епідеміологічний поріг перевищено на 44 відсотки.

З 27 січня по 2 лютого на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип захворіло понад 11 тисяч жителів Хмельниччини. Про це повідомила завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак.

«За останній тиждень кількість хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції зросла на 28 відсотків і становить 11 тисяч 810 осіб. 67 відсотків – це діти. Епідеміологічний поріг перевищено на 44 відсотки. До лікарень області було госпіталізовано 693 особи. Від ускладнень після перенесеної вірусної інфекції померла 44-річна жителька Чемеровецького району. Загалом, найбільша кількість хворих була зафіксована у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Нетішині, Чемерівцях та Деражні», - розповіла Тетяна Юріївна.

За вихідні до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом грип було госпіталізовано 42 особи. Наразі в медзакладі перебуває 183 хворих, з них - 116 з грипом.

«Якщо за увесь минулий рік було проліковано 255 хворих з діагнозом грип, то цього року в нас вже зафіксовано 296 випадків грипу. Наразі спостерігається високий рівень інтенсивності захворюваності. Саме тому в цей час варто дотримуватися простих правил, щоб захиститися від інфекції: уникайте великого скупчення людей, при необхідності користуватися одноразовими масками, регулярно провітрюйте приміщення і робіть вологе прибирання, повноцінно харчуйтеся, висипайтеся і уникайте перевтоми, часто мийте руки та користуйтеся лише одноразовими паперовими серветками і рушниками», - каже головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

Нагадаємо, минулого тижня у Хмельницькому через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ, закрили майже всі школи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую