ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький виконком розглянув петицію щодо закриття відділення малоінвазивної хірургії

Здоров'я 4812
У приміщенні, де базувалося відділення малоінвазивної хірургії, заплановано відкрити відділення відновної терапії
У приміщенні, де базувалося відділення малоінвазивної хірургії, заплановано відкрити відділення відновної терапії. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Натомість міський голова каже, що мова йшла не про закриття, а про об’єднання відділень лікарні.

Сьогодні, 12 березня, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглянули електронну петицію, в якій хмельничанка просить скасувати рішення про закриття відділення малоінвазивної хірургії міської лікарні.

«Відділення створено 17 років тому. За ці роки не було жодних нарікань на його роботу. Всі вимоги нинішньої реформи були закладені ще під час його відкриття. Його потрібно не закривати, а розвивати», — йдеться в електронні петиції, яка набрала понад 500 підписів.

Під час засідання виконкому його члени не відхили, але й не задовольнили цю петицію. Воли одноголосно проголосували взяти її до відома. Як пояснив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, причиною такого рішення стало те, що петиція фактично втратила свою актуальність.

«Ми не могли задовольнити чи відхилити цю петицію, адже ми не закривали це відділення малоінвазивної хірургії. Його вже оптимізували й приєднали до іншого відділення. Відповідно медична послуга збережена, — розповідає Олександр Симчишин. — Один з хірургів цього відділення спокійно працює у загальній хірургії та надає ті ж послуги. Ймовірно ми навпаки розширимо спектр послуг з малоінвазивної хірургії. Загалом після оптимізації цього відділення ми не отримали жодної скарги».

Причини оптимізації відділення малоінвазивної хірургії наводяться також у поясненні до рішення виконкому. Згідно з ним, у Хмельницькі міській лікарні діє п’ять стійок для проведення малоінвазивних хірургічних втручань.

«Натомість відділення малоінвазивної хірургії розгорнуто на десять ліжок та здійснює лише три види оперативних втручань. Оскільки аналогічні операції успішно проводяться в хірургічному відділенні №1, адміністрація лікарні вирішила об’єднання обидва відділення», — йдеться у рішенні виконавчого комітету.

Нагадаємо, раніше проти оптимізації відділення також виступали деякі лікарі, які працювали у ньому. Зокрема, просили, щоб їм дали час попрацювати до квітня, щоб довести його рентабельність.

Крім того, у приміщенні, де базувалося це відділення, заплановано відкрити відділення відновної терапії. У ньому проходитимуть лікування пацієнти, яким потрібна реабілітація.

Читайте також: Уряд оприлюднив постанову, в якій йдеться про карантин

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую