ye-logo.v1.2

На коронавірус частково протестували хмельницьких медиків, священників та кондукторів

Здоров'я 6126
В обласному центрі тестують на коронавірус не тільки медиків
В обласному центрі тестують на коронавірус не тільки медиків. Фото: іслюстраивне з pixabay.com

Планують також робити тести касирам однієї із торгових мереж.

У Хмельницькому, окрім медиків та хворих з пневмонію, розпочали робити експрес-тести на коронавірус кондукторам та священникам. Про це повідомив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин сьогодні, 15 квітня, під час брифінгу.

«Станом на 12.00 15 квітня зробили 938 експрес-тестів. Наймасовіше тестуємо медпрацівників – сімейних лікарів, мобільні бригади, контактних, травматологію, медиків у приймальних відділення. Також зробили тести 25 кондукторам та 10 священникам. Сьогодні продовжуємо тестувати ці категорії населення. На днях почнемо робити тести касирам-подавцям однієї із торговельних мереж, там десь 70 людей. Мережа активно з нами співпрацює, допомагає із проднаборами. На цьому кількість тестів буде повністю використана, а в нас їх 1400», - зазначив міський голова.

За його словами, зі зроблених 938 експрес-тестів - 40 дали сумнівно-позитивний результат. Після додаткового ПЛР-тестування, 22 з них негативні, ще по 18 очікують результат.

«Тестування кондукторів і священників відбувається у медзакладах, лабораторіях, лікувально-діагностичному центрі. Списки священників нам подають парафії. Учора надали римо-католики, зараз подають ПЦУ і греко-католики. Вони не особливо того хочуть, але, я думаю, то правильно. Списки кондукторів подає «Електротрас», узгоджено по днях їх тестують», - розповів Олександр Симчишин.

Міський голова додав, у планах тестувати продавців й інших мереж та фармацевтів, за наявності тестів. Найближчим часом місто отримає ще 500 експрес-тестів.

Читайте також:  У Чемерівцях хочуть протестувати на коронавірус усіх хворих райлікарні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую