ye-logo.v1.2

Священник, диякон, лікар: кількість хворих на COVID-19 в області збільшилася

Здоров'я 11437
Інформація станом на восьму ранку 28 квітня
Інформація станом на восьму ранку 28 квітня

Шість нових випадків захворювання підтвердили на ранок сьогодні.

Станом на 08:00 сьогодні 28 квітня у Хмельницькій області вже нараховуєтсья 82 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. Про це повідомили у Хмельницькій ОДА.

Нові випадки захворювання виявили у Нетішині. Усі пацієнти з числа контактних осіб, однак працівників ХАЕС серед них немає, стверджують у Хмельницькій ОДА. 

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що усі шість хворих виявлені із перших тестів, які відправлені в неділю. А за загалом, протягом трьох останніх днів, за повідомленням Нетішинської міської ради, посиленно обстежують осіб, що контактували з двома нетішинками, в яких виявлено коронавірусну інфекцію.

"Медики мобільних бригад відібрали зразки біоматеріалів для аналізів у 119 осіб. Серед них – 75 осіб є працівниками Хмельницької АЕС, 17 – представники родини хворих, 25 – медичні працівники та 2 хворих. Усі зразки відібраних біоматеріалів відправлені до Хмельницького лабораторного центру", повідомили вчора ввечері у Нетішинській міській раді.

"Священник, диякон, лікар, які була в церкві і тісно контактувала з хворими, та ще три випадки - члени сім‘ї священника", - повідомив міський голова. 

Він додав, що приступили до тестування лікарів та працівиків Хмельницької АЕС.

"Величезне прохання максимально обмежити контакти зі сторонніми особами та без потреби не виходити з дому. Очевидно, коло контактних різко збільшилось. Всі церкви всіх конфесій повинні бути закриті для прихожан. Буде патрулювати поліція", - повідомив міський голова.

Зазначимо, перші випадки у Нетішині виявлені 25 квітня у двох хворих, які знаходилися в інфекційному відділенні Нетішинської Спеціалізованої медико-санітарної частини

У Хмельницькій міській раді додають, що в обласному центрі зафіксовано 16 випадків захворювання на COVID-19 із них 11 вже одухали, одна людина померла, одна - у стані середньої важкості лікується в лікарні, у трьох хворих легкі форми, вони лікуються амбулаторно.

В інфекційній лікарні станом на 8:00 47 хворих, всі дорослі. Госпіталізовані 6 осіб, з них 4 особи із підозрою на COVID-19, двоє із ГРВІ. Хворих на COVID-19 19 осіб, з них 1 хворий з міста.

Загалом у Хмельницькій області із 82 зареєстрованих випадків 18 хворих одужали, 5 летальних випадків, 1 на контролі Чернівецького лабораторного центру.

До теми: В облдержадміністрації розповіли, чи вплине коронавірус на роботу Хмельницької АЕС

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую