ye-logo.v1.2

В облдержадміністрації розповіли, чи вплине коронавірус на роботу Хмельницької АЕС

Суспільство 3702
Заступник голови облдержадміністрації запевняє, що ця ситуація ніяким чином не вплине на роботу Хмельницької АЕС
Заступник голови облдержадміністрації запевняє, що ця ситуація ніяким чином не вплине на роботу Хмельницької АЕС. Фото: adm-km.gov.ua

Перший заступник голови ОДА розповів, що майже сотню працівників Хмельницької АЕС тестують на коронавірус.

Сьогодні, 27 квітня, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш розповів про ситуацію на Хмельницькій атомній станції, в працівниці якої у суботу підтвердили COVID-19.

За його словами, коронавірус підтвердили у двох жителів Нетішина. Одна людина не працює, а інша — є співробітницею Хмельницької АЕС. Там вона працює прибиральницею. В останньої встановлено 125 контактних осіб. Більшість з них, приблизно сто людей, це працівники атомної станції.

«У них відібрано проби, які направлено в лабораторний центр для тестування на коронавірус методом ПЛР. Крім того, близько 80 співробітників ХАЕС нині перебувають на самоізоляції», — розповів Роман Примуш.

Заступник голови облдержадміністрації запевняє, що ця ситуація ніяким чином не вплине на роботу Хмельницької АЕС, адже з початку карантину там були вжиті посилені заходи безпеки.

До теми: На Городоччині двоє людей одужали від COVID-19

«Графіки роботи працівників атомної станції були сформовані так, щоб у випадку інфікування однієї частини персоналу, інші могли забезпечувати роботу ХАЕС. Тому наразі вона й надалі працює у штатному режимі», — зазначив Роман Примуш.

Нагадаємо, 25 квітня у двох жительок Нетішина діагностували COVID-19. Обох пацієнток транспортували у Хмельницьку міську інфекційну лікарню. А інформаційний центр Хмельницької атомної електростанції підтвердив, що одна з хворих на коронавірус є працівницею АЕС. Щоб уникнути поширення коронавірусу на ХАЕС, оперативний штаб вирішив провести дезінфекцію приміщень.

Читайте також: Як працюють медзаклади Хмельницького у період карантину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую