ye-logo.v1.2

У Новоушицькій лікарні провели першу операцію на новому обладнанні

Здоров'я 2974
Обладнання придбали ще у грудні минулого року
Обладнання придбали ще у грудні минулого року. Фото: Новоушицької ОТГ

Обладнання придбали для хірургічного відділення.

У грудні минулого року для потреб хірургічного відділення Новоушицької районної лікарні придбали нове обладнання. Це лапароскопічна стійка німецького виробника, яка коштує 1 мільйон 389 тисяч гривень. Більшість коштів, а саме 1 мільйон 249 тисяч гривень виділили із бюджету громади, решту додали із районного. Але запрацювало обладнання лише вчора, 7 травня.

У лікарні кажуть, техніка нова і щоб професійно на ній працювати, хірурги місцевої лікарні Анатолій Григораш та Вадим Сенчишин проходили додаткове навчання на базі Тернопільського медичного університету ім. Горбачевського. За словами Анатолія Григораша, у планах лікарні проведення діагностичних та лікувальних лапароскопічних операцій жителям Новоушицького району.

Першу операцію лікарі провели 42-річному місцевому жителю під керівництвом головного хірурга області Анатолія Суходолі. Медики кажуть, операція пройшла вдало і того ж дня пацієнту вже дозволили підніматися на ноги.

Як пояснює Анатолій Суходоля, перевага лапароскопії полягає в малій травматизації та коротких строках перебування пацієнта в стаціонарі, а це відповідно,скорочує витрати на лікування і утримання пацієнта

«У Хмельницькій обласній лікарні подібні оперативні втручання виконуються ще з 1993 року. Однозначно для районної лікарні впровадження нової технології оперативного втручання, це визначна подія. Особливо таке обладнання важливе для діагностики гострих захворювань і проведення операцій в онкології, урології, гінекології, травматології, лор та інших направленнях», – цитує головного хірурга області Анатолія Суходолю Новоушицька РДА.

До теми: Планові хірургічні операції робитимуть тільки після дослідження на коронавірус

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую