ye-logo.v1.2

Хмельницька інфекційна лікарня придбала нове медичне обладнання

Здоров'я 1496
Закупівля медичного обладнання проходила за спрощеною процедурою
Закупівля медичного обладнання проходила за спрощеною процедурою. Фото: з архіву редакції

З цим постачальником медзаклад розірвав попередню аналогічну угоду.

Хмельницька інфекційна лікарня придбала компресор для забезпечення роботи дихальної апаратури та кисневий концентратор. Відповідний договір з постачальником директор комунального медзакладу Оксана Піддубна підписала вчора, 25 травня. Про це свідчить інформація порталу публічних закупівель «Prozorro».

Згідно з інформацією електронної закупівлі, придбання медичного обладнання проходило за спрощеною процедурою через протидію COVID-19. Загальна сума склала понад 607 тисячі 867 гривень. Зокрема, інфекційна лікарня придбала один компресор для забезпечення роботи дихальної апаратури моделі «ZS11/RD-T500» за понад 350 тисяч гривень і кисневий концентратор «OxyG OG 060» за понад 257 тисяч 815 гривень. Їх медзаклад має отримати у період з 25 травня до 31 липня цього року.

Їх постачальником стало товариство з обмеженою відповідальністю «Зелко Груп». За інформацією ресурсу «YouControl», воно зареєстроване у Києві, а його головним видом діяльності зазначено «оптову торгівля іншими машинами й устаткованням». Засновником ТОВ «Зелко Груп» вказаний Шведовський Олександр Едуардович.

Читайте також: Хмельницькій міській лікарні незабаром передадуть десять апартів ШВЛ

З цим товариством Хмельницька інфекційна лікарня вже укладала договір на придбання вищевказаного обладнання 18 травня. Тоді загальна сума закупівлі становила понад 729 тисячі 440 гривень. Проте той договір між ними був розірваний. Причиною стала невідповідність Закону України, який стосується підвищення доступності лікарських засобів і медичних виробів.

Нагадаємо, нещодавно голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет заявив, що Хмельницькій інфекційній лікарні передали 20 кисневих концентраторів, які використовуються в процесі лікування коронавірусної інфекції.

Читайте також: Громадські активісти створили карту коронавірусних закупівель

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую