ye-logo.v1.2

Від COVID-19 померла жителька Хмельниччини

Здоров'я 33312
На Хмельниччині зафіксували новий летальний випадок від коронавірусу
На Хмельниччині зафіксували новий летальний випадок від коронавірусу. Фото: ілюстративне unsplash.com

Всього в області зареєстровано 11 летальних випадків.

Цієї ночі у Хмельницький інфекційній лікарні померла хвора на COVID-19 із Хмельницького району. Як повідомляють у пресслужбі міської ради, 57-річна жінка мала низку супутніх хвороб. За інформацією ОДА, це 11 підтверджений летальний випадок зафіксований на території області.

Станом на 9:45 на Хмельниччині залишається підтверджено 446 випадків захворювання. «В інфекційній лікарні станом на ранок перебуває 60 хворих на COVID-19 (з них 4 з Хмельницького) і 1 хворий із підозрою на COVID-19», - зазначають у міській раді.

Нагадаємо, вчора ввечері на Хмельниччині підтвердили ще шість випадків інфікувань COVID-19. Два нових випадки захворювання виявили у місті Старокостянтинів та ще чотири на Кам'янеччині. Також варто додати, через зростання кількості хворих в Кам'янці-Подільському посилили карантині заходи.

За даними Хмельницької облдержадміністрації, в області одужали вже 229 людей. Однак, якщо врахувати, що 29 травня ввечері в Хмельницькій міській раді повідомили про трьох одужавших, то ця кількість становить вже 232.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую