ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

Через коронавірус місцевий телеканал тимчасово не випускатиме новин

Здоров'я 1383

Працівників перевели на дистанційний режим і тимчасово зупинили вихід інформаційних випусків.

Від сьогодні, 13 серпня філія Суспільного UA:ПОДІЛЛЯ змінює режим роботи: частина команди виконуватиме роботу дистанційно через підтвердження випадку захворювання на коронавірус в одного з працівників телеканалу. Про це повідомили самі телевізійники.

«Щоб не допустити спалаху інфекції, команду новинарів філії вирішили перевести на дистанційний режим і тимчасово зупинити вихід інформаційних випусків на Суспільному Поділля», – йдеться на сайті телеканалу.

Водночас команда Суспільного Поділля не припинятиме інформувати про важливі події в області. Новинарі дистанційно готуватимуть рухомий рядок із головними новинами, а діджитал-команда й далі розміщуватиме оперативну інформацію на інтернет-платформах.

«Ми оптимізували роботу так, аби надати подолянам важливу інформацію, в тому числі, й регіональну, але убезпечити свої працівників та максимально перервати ланцюги контактів. Тому новинарі та фахівці діжитал-відділу філії працюватимуть дистанційно, щоб наповнювати стрічки наших сайтів та соцмереж. Паралельно в телеефірі оновлюватиметься інформаційний рухомий рядок. Разом, але дистанційно, працюємо над нашими перспективними проєктами. Такий протокол дій – це реалії сьогодення. Сподіваюся, ми швидко відновимо звичний режим роботи», — розповіла продюсерка Суспільного Поділля Любов Тімкова.

У приміщенні філії проводиться дезінфекція, вимірюється температура працівникам.

Зазначимо, що від початку карантину чотири філії Суспільного тимчасово переходили на режим дистанційної роботи через випадки захворювання серед працівників — Рівненська, Чернівецька, Львівська та Івано-Франківська.

Нагадаємо, станом на 13:00 сьогодні, 13 серпня в області додалося 42 нових випадки захворювання на COVID-19. Зараз на лікуванні перебуває 364 особи, з них 114 лікується стаціонарно, 250 - амбулаторно. Загалом, від початку пандемії і до сьогодні на Хмельниччині зареєстровано 1505 лабораторно підтверджених випадків. З них 100 - діти, 196 - медпрацівники.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую