ye-logo.v1.2

COVID-19: хворих почали приймати ще два медзаклади, бо хмельницька інфекційна - заповнена

Здоров'я 9195
Дмитро Габінет зазначив, що в області стрімко зростає кількість осіб, які потребують госпіталізації
Дмитро Габінет зазначив, що в області стрімко зростає кількість осіб, які потребують госпіталізації. Фото: ілюстративне pixabay.com

Крім Хмельницької інфекційної лікарні хворих госпіталізують вже до медзакладів Дунаївців та Славути.

Кількість хворих на коронавірусну інфекцію на Хмельниччині зросла. За інформацією голови облдержадміністрації Дмитра Габінета, станом на 16:00 17 серпня додалося ще 10 нових випадків COVID-19 і наразі загальна цифра виявлених випадків складає 1633 особи.

За його словами, також зареєстровано ще один летальний випадок: діагноз посмертно підтвердили в 65-річної жінки в Шепетівській ЦРЛ. Тож кількість смертей, які пов’язують з коронавірусною інфекцією, в області сягнула 35-ти.

Дмитро Габінет також зазначив, що в області стрімко зростає кількість осіб, які потребують госпіталізації. Так, наразі на стаціонарному лікуванні перебуває вже 153 особи. Оскільки Хмельницька інфекційна лікарня (ХІЛ) розрахована на 150 ліжкомісць, то для лікування таких хворих уже розгорнули дві інші лікарні – в Дунаїнцях і Славуті. Відтак, в ХІЛ перебувають 150 осіб, ще двоє лікуються в Дунаївцях та одна людина в Славуті.

«У випадку госпіталізації до Хмельницької інфекційної лікарні, звісно ж, буде надаватися пріоритет мешканцям за географічною ознакою: тим, які живуть в обласному центрі та довкола. Славутська лікарня обслуговуватиме північ, Дунаєвецька – південь. Але може скластися така ситуація, що когось з хмельничан доведеться госпіталізовувати до інших лікарень. У ситуації, що маємо, це не виключено. Звичайно, сподіваємося, що люди будуть одужувати і виписуватимуться з ХІЛ, але ми не знаємо, скільки буде... Ми бачимо, що ситуація з кожним днем погіршується», - каже Дмитро Габінет.

Додає, що Хмельницька область поки перебуває в «зеленій» зоні.

«Але тими темпами, які набирає COVID-19 на території країни і в тому числі й Хмельниччині, ми можемо очікувати, що колір зони може змінитися», - зазначає очільник ОДА.

Читайте також: Нові правила карантину: у міністерстві повідомили, як запроваджуватимуть «кольорові» зони.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую