ye-logo.v1.2

«За два тижні можемо потрапити до «помаранчевої» зони» – голова ОДА

Здоров'я 3546
Сьогодні підтвердили ще 48 випадків коронавірусної інфекції
Сьогодні підтвердили ще 48 випадків коронавірусної інфекції. Фото: ілюстративне pixabay.com

Дмитро Габінет зазначив, що в області спостерігається стрімкий приріст тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію.

Кількість випадків коронавірусної інфекції, які підтвердили на Хмельниччині, зросла до 1894-х, тоді як учора, згідно з вечірньою статистикою від ОДА, було 1846 випадків. Про це сьогодні, 21 серпня, під час брифінгу повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет. Відтак, в області додалося ще 48 випадків коронавірусної інфекції.

«Ми бачимо, що на Хмельниччині відбувається стрімкий приріст тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію. Також можемо сказати про те, що за час поширення епідемії померла вже 41 особа з діагнозом COVID-19. Одна людина померла саме сьогодні. Це чоловік 40-а років, який лікувався в Хмельницькій інфекційній лікарні. Одужало загалом 1252 особи», - прокоментував ситуацію Дмитро Габінет.

Він також нагадав про останнє рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, згідно з яким деякі міста та райони Хмельниччини з понеділка, 24 серпня, потрапляють у «жовту» зону. Це міста Хмельницький, Нетішин, Славута та у Білогірський, Волочиський, Красилівський, Летичівський, Новоушицький, Славутський, Старосинявський райони.

«Можна спрогнозувати, що якщо такими темпами буде поширюватися захворювання на Хмельниччині, то за два тижні, мій прогноз саме два тижні, частина територій може потрапити й до «помаранчевої» зони. А це вже серйозніші обмеження», - каже очільник ОДА.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую