ye-logo.v1.2

На правах реклами Біль у спині: коли потрібно звертатися до лікаря?

Здоров'я 1346
Біль в спині буває різний за характером та локалізацією
Біль в спині буває різний за характером та локалізацією. Фото: www.lispine.com

Болі в спині — одна з найпоширеніших проблем сучасного населення. І виникають вони не лише у людей похилого віку та з малорухливим способом життя, але й нерідко серед тих, хто регулярно займається спортом. За даними статистики, у світі щорічно роблять до 2 000 000 операцій молодим людям.

Однак боротися потрібно не з самою хворобою, а з її причиною. Як саме, розповіли досвідчені лікарі Інституту вертебрології та реабілітації. Своєчасне виявлення проблеми та точний діагноз допомагають вертебрологам у 90% випадків уникнути операції. На офіційній сторінці https://ivr.ua/ua/boli-v-spine/ можна дізнатися більш детально про сучасні ефективні методи лікування.

Причини болю в спині

Біль в спині буває різний за характером та локалізацією: короткочасний незначний в одній ділянці спини або сильний, нестерпний, який віддає в різні області та кінцівки. У першому випадку часто причиною слугує фізичне перенавантаження. Такий біль не є хворобою, це лише тимчасовий стан, який зникає через декілька днів або навіть через добу після відпочинку. Зазвичай він не потребує особливого лікування.

Інший тип болю, який виникає різко та призводить до повної втрати руху, залишати без уваги та діагностики не можна. Особливо якщо больові відчуття посилюються під час відпочинку, віддають в різні частини тіла, викликають підвищення температури, слабкість у ногах. Такий біль може бути симптомом серйозної патології.

Чи можна самостійно розпізнати причину болю?

На жаль, ні. І хоча при різних патологіях характер болю дійсно відрізняється, самостійно визначити причину, по-перше, складно, по-друге, небезпечно. Дуже часто постійний тупий біль звалюють на остеохондроз. Проте сам по собі він не викликає біль, а лише є причиною його появи внаслідок розвитку інших проблем. А якщо біль локалізується, наприклад, під лопаткою, то не завжди проблема саме в цій області хребта.

Щоб точно встановити причину болю в спині, лікарі клінік IVR ретельно вивчають симптоми, проводять повний огляд та діагностику за допомогою КТ, МРТ, УЗД, рентгену та інших сучасних інструментів.

Як лікувати?

Якщо болі дуже сильні, нестерпні, вже під час першого сеансу вертебрологи намагаються полегшити стан пацієнта. Для цього застосовують лікувальні блокади. Вони допомагають зняти гострий різкий біль, щоб якомога швидше провести повну діагностику та розпочати терапію. Далі, залежно від причини, лікарі призначають індивідуальне та комплексне лікування.

Провести повну діагностику та визначити точну причину болю в спині можна в одній із філій клініки ІВР. В Києві, Львові, Івано-Франківську приймають пацієнтів з усієї України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую