ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: три летальних випадки та нові інфікування серед медиків

Здоров'я 19150
Кількість хворих зростає
Кількість хворих зростає. Фото: pixabay.com

Коронавірус виявили у працівників Хмельницької АЕС та в управлінні культури і туризму Хмельницької міської ради.

На Хмельниччині з початку світової пандемії зафіксовано 2 672 випадки COVID-19. Сьогодні, 2 вересня, інфікування підтвердили у ще 77 жителів області. Також зросла кількість летальних випадків. Як повідомила під час брифінгу заступниця голови Хмельницької обласної державної адміністрації Оксана Ситницька, внаслідок інфікування коронавірусною інфекцією померло ще троє мешканців Хмельниччини. Всього в області підтверджено 55 летальних випадки. 

«Померли два жителі міста Хмельницький – жінка, яка лікувалася в Дунаєвецькій ЦРЛ, і чоловік, який проходив в лікування в Хмельницькій інфекційній лікарні. Також померла жінка з Славутського району, яка проходила лікування в Славутській ЦРЛ», - зазначила Оксана Ситницька.

Одужали від коронавірусу на Хмельниччині 1 453 особи. З них 16 сьогодні.

Як додають в облдержадміністрації, серед нових випадків інфікування є медики: один працівник Хмельницької обласної лікарні урологічного відділення і два працівники Дунаєвецької ЦРЛ . Також виявлено два нових випадки інфікування серед працівників Хмельницької АЕС. Ще один випадок коронавірусу виявили в Управлінні культури і туризму Хмельницької міської ради.

«Кількість хворих, які перебувають у лікарнях, щодня збільшується. Лікарні постійно заповнюються. Стаціонарно станом на 11-ту годину сьогодні перебуває в 121 хворий на COVID-19 в Хмельницькій інфекційній лікарні, 8 – у Шепетівській ЦРЛ, 86 – у Славутській, 53 – у Дунаєвецькій. Пацієнтів, підключених до апаратів ШВЛ, наразі немає», - коментує заступниця голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

За попередню добу в області проведено 306 досліджень методом ПЛР та 810 тестувань методом ІФА.

До теми: Якщо в класі виявлять COVID-19: кого ізолюватимуть та тестуватимуть.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую