ye-logo.v1.2

У хмельницькій прикордонній академії три десятки хворих на COVID-19

Здоров'я 2406
На пропускному пункті вимірюють температуру
На пропускному пункті вимірюють температуру. Фото: із фейсбук-сторінки навчального закладу

Більшість лікується амбулаторно.

Станом на 1 жовтня в Національній академії Держприкордонслужби з початку пандемії зафіксовано 50 позитивних тестів на COVID-19. Як повідомляють на сторінці навчального закладу у фейсбуці, із загальної кількості військовослужбовців та працівників академії, які захворіли на коронавірус, вже одужали 19.

«Ще 31 особа продовжує лікуватися, з них 30 амбулаторно, 1 офіцер – в лікувальному закладі МОЗ. Медики академії постійно відстежують процес лікування хворих та стан їхнього самопочуття. Окремо контролюються стан здоров’я та самоізоляція встановлених контактних осіб. У разі у збільшення рівня захворюваності серед персоналу, навчання та робота викладацького складу буде організована за дистанційною формою», - йдеться у повідомленні.

В академії уже проведено понад 1800 ІФА-тестувань та майже 200 ПЛР-досліджень. Військовослужбовці та працівники навчального закладу скеровуються для здачі біологічних зразків лікарем-інфекціоністом відділу охорони здоров’я на підставі встановленого МОЗ порядку та медичних показань.

«На пропускному пункті навчального закладу проводиться щоденний температурний скринінг персоналу. Всі аудиторії обладнані санітарними кутками, здійснюється вологе прибирання та провітрювання за графіком. Викладацький склад забезпечений захисними щитками, робиться наголос, за належних погодних умов, на проведення практичних занять на відкритому повітрі. У разі отримання позитивного результату тестування особи з-поміж здобувачів вищої освіти, приймається рішення щодо переведення навчальної групи на дистанційну форму навчання», - зазначають у навчальному закладі. 

Читайте також: Медичних працівників може не вистачити, – Роман Примуш про збільшення кількості хворих

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую