ye-logo.v1.2

Медичних працівників може не вистачити, – Роман Примуш про збільшення кількості хворих

Здоров'я 1618
За словами чиновника, залишається проблемою небезмежний людський ресурс
За словами чиновника, залишається проблемою небезмежний людський ресурс. Фото: пресслужби Хмельницької ОДА

У Хмельницькій ОДА пояснили, яка ситуація із медзакладами, де лікують хворих із коронавірусними захворюваннями

Ситуація складна, дорозгортаємо ще дві районні лікарні – повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш і додав, що складності додає ще й сезон гострих респіраторних захворювань.

«Ситуація із наповненням лікарень складна – медзаклади продовжують заповнюватися. Ми здійснюємо заходи чергового етапу розгортання – це Хмельницька і Кам’янець-Подільська районні лікарні. У той же час, в області можуть бути розгортати і інші лікарні. Ліжковий фонд, у випадку потреб, дозволяє це зробити. Також, ми досить активно здійснюємо формування мережі кисневих точок для забезпечення киснем усіх, хто цього потребує», – зазначив Роман Примуш.

Проте, за словами чиновника, залишається проблемою небезмежний людський ресурс.

«Ми звертаємо увагу усіх жителів області: недотримання маскового режиму, порушення карантинних вимог і соціальної дистанції, до того ж, паралельно із осіннім періодом, традиційним для гострих респіраторних захворювань, спричиняє навантаження на ліжковий фонд. Ми можемо мати ситуацію, коли не те, що обладнання, а медичних працівників може не вистачити», – каже Роман Примуш.

Варто зазначити, що станом на вчора, 29 вересня завантаженість ліжкомісць у медичних закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 65,8%.

Хворих розприділяють, залежно від регіону проживання, у Хмельницьку інфекційну лікарню, Хмельницьку міську лікарню, Територіальне медичне об'єднання МВС України по Хмельницькій області, Спеціалізовану медичну санчастину у Нетішині. Також хворих лікують у десяти рай лікарнях: Волочиській, Городоцькій, Дунаєвецькій, Ізяславській, Кам'янець-Подільській, Красилівській, Славутській, Старокостянтинівській, Хмельницькій та Шепетівській.

До теми: Covid-19: чотири летальних випадки і майже сотня нових хворих

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую