ye-logo.v1.2

Частина лікарень Хмельниччини, які приймають хворих на коронавірус, перевантажені

Здоров'я 1958
Кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації до медзакладів зростає
Кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації до медзакладів зростає. Фото: ілюстративне unsplash.com

Переповнені заклади у містах, де найбільше фіксують хворих.

На Хмельниччині завантаженість ліжкомісць у лікарнях, які надають допомогу хворим із Covid-19, складає близько 64%. Наразі таких закладів в області є 24. Як розповів перший заступник голови ОДА Роман Примуш сьогодні, 9 листопада, хоча рівень завантаженості лікувальних закладів залишається стабільний, є лікарні, які постійно перевантажені.

«Що стосується завантаженості лікарень на Хмельниччині, то ситуація досить складна. До прикладу, станом на 22 жовтня ми мали 882 особи з діагнозом Covid-19 у лікарнях, станом на 5 листопада – 1017, на сьогодні 1053 особи з діагнозом Covid-19 знаходиться в закладах охорони здоров’я і ще є 317 підозр», - зазначив Роман Борисович.

За словами заступника голови ОДА, на Хмельниччині є окремі заклади, які постійно перевантажені хворими із коронавірусом. Наразі це Хмельницька міська лікарня, Шепетівська ЦРЛ, Теофіпольська ЦРЛ, Кам’янець-Подільська міська лікарня.

«У нас є маршрутизація по кожній лікарні, куди перевозяться пацієнти у зв’язку з повною завантаженістю закладу. Як правило, перевантажені лікарні у містах, де фіксується найбільша кількість випадків захворювань», - додає він.

Нагадаємо, школи в одному з районів Хмельниччини повністю перейшли на дистанційне навчання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую