ye-logo.v1.2

На Хмельниччині продовжують розгортати лікарні для прийому хворих на Covid-19

Здоров'я 2097
З початку поширення коронавірусу інфікувалося 20 266 мешканців області
З початку поширення коронавірусу інфікувалося 20 266 мешканців області. Фото: ілюстративне unsplash.com

В ОДА заговорили про можливе розгортання ліжок для хворих у санаторіях та спортивних комплексах.

На території Хмельницької області ще декілька лікувальних закладів включили до переліку тих, що надають допомогу хворим на коронавірус – додалися Летичівська районна лікарня та Хмельницький міський перинатальний центр. Наразі таких закладів в області є 24.

За словами голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета, у порівнянні з попереднім тижнем, зросла кількість хворих на коронавірус, які перебувають на стаціонарному лікуванні. На сьогодні завантаженість ліжкомісць у закладах Хмельниччини становить 62,2%.

«Кількість ліжкомісць не є безмірною. Тож, якщо динаміка збережеться, то рано чи пізно, а я думаю, що це може швидко відбутися, ми досягнемо граничної кількості ліжкомісць, - зазначив Дмитро Габінет сьогодні, 6 листопада, під час брифінгу. – Тож ми внесли свої пропозиції щодо включення інших закладів, окрім лікувальних, для допомоги хворим із Covid-19. Ми розуміємо, що маємо бути готові до найгіршого сценарію. Тому були запропоновані низка санаторіїв і спортивних об’єктів, які можуть бути використані для розміщення хворих на коронавірус».

Як пояснив голова облдержадміністрації, подібні об’єкти можуть бути залучені для прийому хворих у випадку, якщо на Хмельниччині щодня будуть виявляти по кілька тисяч нових інфікувань.

«Мова не йде про розміщення хворих сьогодні на цих об’єктах. Більше того, мова не йде про розміщення на цих об’єктах важких хворих – їм буде надаватися допомога в умовах стаціонару в лікувальних закладах, - уточнив він. – Коли на Хмельниччині, можливо, буде виявлятися кілька тисяч хворих за день. Тоді може йти мова про сортування пацієнтів. І ті пацієнти, які можуть потребувати додаткового нагляду лікарів, але не потребуватимуть реанімації, будуть знаходитися у таких закладах. При чому, ці заклади ми підбирали з розрахунку, щоб поруч був лікувальний заклад».

Також на Хмельниччині продовжують збільшувати кількість кисневих точок у лікарнях. За останній тиждень кисень підвели до ще 129 ліжок. Тепер киснем забезпечено 1 149 ліжкомісць в області.

Нагадаємо, сьогодні державна комісія з ТЕБ і НС розширила «червону» зону карантину на майже всю Хмельницьку область. «Помаранчевий» рівень буде діяти лише у п’яти районах: Деражнянському, Ізяславському, Старокостянтинівському, Чемеровецькому та Шепетівському. З наступного понеділка у «червоних» зонах Хмельниччини діятимуть нові карантинні обмеження.

До теми: Степанов пояснив, яким може бути «карантин вихідного дня»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую