ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Для Хмельницької АЕС придбали лабораторію, яка робитиме експрес-тести на COVID-19

Здоров'я 925
Пристрій закупив Енергоатом
Пристрій закупив Енергоатом. Фото: ілюстративне з ks-crl.org.ua

Результат аналізу буде відомий за 15-20 хв.

Пристрій для проведення тестування на визначення антигену вірусу SARS Cov-2 та анти-КОВІД антитіл класу Ig M та IgG в крові встановили на Хмельницькій АЕС. Про це повідомляють у пресслужбі підприємства.

«Профспілковим комітетом Енергоатома було придбано шість апаратів для визначення експрес-тестування на COVID-19. Одна із таких міні лабораторій, до складу якої входить аналізатор та реагенти, з’явилася на Хмельницькій АЕС», - йдеться у повідомленні.

Міні лабораторія визначатиме наявність й відсутність вірусу в організмі людини за 15-20 хвилин. Відбуватиметься це у два етапи. За допомогою мазка із носоглотки визначатимуться антигени, а в аналізах крові людини – антитіла.

«На території здоровпункту ХАЕС, представником фірми виробника, було проведено навчання та інсталяцію для медичного персоналу підрозділу, який буде проводити відповідне тестування. Такі аналізи будуть проводитися, в першу чергу, для персоналу із скаргами на респіраторно-вірусні симптоми», - кажуть на АЕС.

Пристрій дозволить оперативно відстежувати контактних осіб хворих працівників, визначати потенційно хворих і відокремлювати їх від основного, здорового персоналу. 

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: ситуація станом на 15 грудня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую