ye-logo.v1.2

Реконструкцію серцево-судинного центру в Хмельницькому завершують

Здоров'я 1819
Загальна вартість реконструкції, яку проводять за рахунок обласного та державного бюджетів, – понад 100 мільйонів гривень
Загальна вартість реконструкції, яку проводять за рахунок обласного та державного бюджетів, – понад 100 мільйонів гривень. Фото: km-oblrada.gov.ua

Відкриття планують на початок 2021 року.

У Хмельницькому серцево-судинному центрі завершують реконструкцію. Про це повідомляють в пресслужбі Хмельницької обласної ради. Заклад планують відкрити на початку 2021 року.

Зазначають, що у центрі функціонуватиме реанімаційне відділення, стаціонар та амбулаторно-поліклінічне відділення. Тут прийматимуть пацієнтів з гострими станами в кардіології.

Робота над реконструкцією закладу розпочалася у 2017 році. За цей час провели внутрішнє та зовнішнє оздоблення, повністю замінили комунікації, обладнали вентиляцію із системою охолодження, підігріву, зволоження і очищення повітря та інноваційну кисневу станцію. Після завершення ремонту тут встановлять два ангіографи – прилади, які використовуватимуть для діагностики судинних захворювань.

Віолета Лабазюк, голова Хмельницької обласної ради зазначає, що пацієнти, які мають проблеми із серцево-судинною системою, отримуватимуть тут кваліфіковану та вчасну допомогу, що сприятиме зменшенню летальних випадків від серцевих захворювань.

«В Україні подібних закладів є лише декілька. Киснева станція, яка генерує кисень з повітря, два ангіографічних комплекси в межах одного закладу та ряд інших переваг дають можливість нам безперебійно приймати пацієнтів з гострими станами цілодобово», - каже директор КНП «Хмельницький серцево-судинний центр» Андрій Кланца.

Загальна вартість повноцінної реконструкції, яку проводять за рахунок обласного та державного бюджетів, – понад 100 мільйонів гривень.

Наразі реконструкція підходить до завершення. Найближчим часом приміщення обладнають меблями та технікою. Відкриття планують на початку 2021 року.

Читайте також: У Хмельницькій обласній лікарні запрацював центр лікування інсультів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую