ye-logo.v1.2

На Хмельниччині циркулюють декілька штамів коронавірусної інфекції

Здоров'я 2043
В області було відправлено 12 зразків до референс-лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров'я
В області було відправлено 12 зразків до референс-лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров'я. Фото: з архіву

Це підтвердила референт-лабораторія Всесвітньої організації охорони здоров’я.

На Хмельниччині циркулюють декілька штамів коронавірусної інфекції, зокрема, такі, що походять з Італії та Іспанії. Про це зазначив учора, 20 січня під час брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації керівник обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Юрій Корева.

«З початку пандемії, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я, наш Хмельницький лабораторний центр чотири рази відбирав певну кількість тестів до референс-лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров’я (до Великої Британії), яка вивчає походження штамів вірусу та те, як вони мігрують. Загалом, з області було відправлено 12 таких зразків. За однією з вимог, ці зразки відбиралися від інфікованих з тяжким перебігом захворювання. І за висновками ВООЗ, для Хмельниччини, за цими дослідженими зразками, є більш властивими ті штами, які характерні для Італії та Іспанії», - каже Юрій Корева.

Він також додає, що Всесвітня організація охорони здоров’я робить такі дослідження, аби зібрати дані для міжнародних інституцій в галузі охорони здоров’я. Вони вивчають хворобу, порівнюють перебіги захворюваності та визначають їх симптоматику.

Додамо, що наразі, за інформацією пресслужби Хмельницької ОДА, станом на 21 січня, в області зареєстровано 42 тисячі 801 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу виявлено 202 нових випадки захворювання.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую