ye-logo.v1.2

Першими від коронавірусу в обласному центрі вакцинують майже чотири сотні медиків

Здоров'я 2342
Щеплюватимуть медиків мобільні бригади, які виїжджатимуть безпосередньо в заклади
Щеплюватимуть медиків мобільні бригади, які виїжджатимуть безпосередньо в заклади. Фото: з архіву

Очікують, що вакцинація розпочнеться вже найближчими днями.

Сьогодні, 23 лютого, до України прибула перша партія вакцини від коронавірусу Covishield. У Хмельницькому очікують, що вакцинація розпочнеться вже найближчими днями. Про це під час брифінгу в Хмельницькій міській раді повідомив заступник міського голови Роман Примуш.

«Наші бригади уже готові до проведення вакцинації, - зазначив Роман Борисович. – Наразі створено 4 таких бригади. Вони пройшли спеціальне навчання і готові розпочати щеплення».

Загалом в Хмельницькій громаді на першому етапі з вакцинації планують охопити щепленням 377 медиків, які працюють в «ковідних» закладах та бригадах. На другому - ще 3425 медиків, які підлягають вакцинації. Третина з них (991 медик), за словами Романа Борисовича, уже перехворіли коронавірусом і мають антитіла. Тож їх вакцинація буде відбуватися з урахуванням того, коли вони перенесли хворобу.

Також заступник міського голови зазначає, що на першому етапі обладнаних пунктів для щеплення в місті не буде.

«Щеплюватимуть медиків мобільні бригади, які виїжджатимуть безпосередньо в заклади, - зазначає Роман Примуш. - Уже на наступних етапах, коли щеплення набуватимуть масового характеру, в кожній амбулаторії будуть створені спеціальні пункти для вакцинації».

Він також зазначив, що не всі медики наразі стовідсотково готові вакцинуватися. В першу чергу це пов’язано з тривалою відсутністю інформації щодо вакцини, якою щеплюватимуть.

Читайте також: У Хмельницькому фіксують зростання захворюваності на COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую