ye-logo.v1.2

На Хмельниччині рекордна кількість нових випадків Covid-19

Здоров'я 3043
Рекордно зросла на Хмельниччині і госпіталізація дітей з ковідом
Рекордно зросла на Хмельниччині і госпіталізація дітей з ковідом. Фото: ілюстративне freepik

Майже половина ліжок, виділених для лікування дітей з цією недугою, завантажені.

Статистика нових виявлених випадків коронавірусної інфекції на Хмельниччині продовжує бити рекорди. Як свідчать дані Міністерства охорони здоров’я на сьогодні, 3 лютого, в області виявлено 2 тисячі 283 нових підтверджених лабораторно випадків Covid-19. Це найбільший приріст хворих за добу, ніж будь-коли фіксували з початку коронавірусної пандемії. Раніше найбільше нових хворих на коронавірус фіксували в області 29 січня – 2 тисячі 186 виявлених випадків.

Рекордно зросла на Хмельниччині і госпіталізація дітей з ковідом. За даними Ради Нацбезпеки та оборони наразі зайняті майже половина ліжок (44 відсотки), виділених в медзакладах для лікування дітей з цією недугою. Нині в лікарнях перебувають 109 дітей. Це рекордна кількість з часу поширення коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, раніше Оксана Піддубна, директорка Хмельницької інфекційної лікарні розповідала сайту «Є», що з початком нової хвилі значно зросла кількість неповнолітніх, які потребують госпіталізації.

Загалом в Україні нині також зафіксували черговий рекорд хворих – 39 тисяч 620 випадків Covid-19. Найбільше нових випадків виявили в Одеській (2 тисячі 982), Житомирській (2 тисячі 933) областях, у Києві (2 тисячі 437), Івано-Франківській (2 тисячі 423), Львівській (2 тисячі 369) та Хмельницькій (2 тисячі 283) областях. Тож Хмельниччина за кількістю нових хворих на шостому місці.

Також, за даними МОЗ, за минулу добу на Хмельниччині зафіксували 8 летальних випадків від ускладнень, спричинених Covid-19.

Як зазначають в МОЗ, наразі в області за офіційно підтвердженими даними 21 тисяча 463 активних хворих, у яких підтверджено ковід. Загалом з початку пандемії на Хмельниччині за офіційною статистикою коронавірусну інфекцію підтвердили в понад 170 тисячах випадків. Також зафіксували 3 тисячі 513 смертей, понад 147 тисяч людей одужали.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую