ye-logo.v1.2

Медзаклади Хмельниччини отримали дороговартісне обладнання з Німеччини

Здоров'я 2391
Обладнання передали для лікарень області
Обладнання передали для лікарень області. Фото: пресслужби облради

Серед гуманітарної допомоги — апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори, рентгенапарати та інше.

Медичні заклади Хмельницької області отримали обладнання з Німеччини. Про це повідомляє пресслужба обласної ради

Гуманітарну допомогу складає в основному дороговартісне обладнання – апарати штучної вентиляції легень, дефібрилятори, рентгенапарати, наркозно-дихальні апарати, апарати ультразвукової діагностики та інше. Саме такого устаткування сьогодні потребують медичні заклади, де проходять лікування та реабілітацію військовослужбовці, а також внутрішньо переміщені особи.

"Нове устаткування дасть можливість надавати якісні медичні послуги для людей, які наразі цього потребують, у тому числі й переселенцям", — зазначають в облраді.

Отриману іноземну гуманітарну допомогу розподілено серед медичних закладів регіону – обласній лікарні, обласній дитячій лікарні, Білогірській, Віньковецькій, Волочиській, Деражнянській та Ізяславській багатопрофільним лікарням.

Представник німецького фонду Ukraine Help Now, волонтер Ірина Збижко назвала гуманітарну допомогу для Хмельниччини досить вагомою, адже у регіоні наразі проживає понад 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Медичні апарати передали з Німеччини

"Зворушливим є те, що у зборі коштів для придбання обладнання для України долучилися учні гімназії Бад-Хомбурга SV Kaiserin-Friedrich-Gymnasium, які інвестували 6 тисяч євро для закупівлі медичного устаткування для українських лікарень", — відзначають в обласній раді.

Читайте також: Реконструкція в обласній лікарні за 350 мільйонів: що планують зробити

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую