ye-logo.v1.2

Центр масової вакцинації у Хмельницькому закривають: чим і де щепитися

Здоров'я 2396
Центр масової вакцинації працював у приміщенні «Поділля-центр», потім -  навпроти в приміщенні науково-методичного центру культури і мистецтва
Центр масової вакцинації працював у приміщенні «Поділля-центр», потім - навпроти в приміщенні науково-методичного центру культури і мистецтва. Фото: ілюстративне з архіву

Хмельничанам пропонують для вакцинації від коронавірусу на вибір два препарати.

Центр масової вакцинації у Хмельницькому тимчасово припиняє свою роботу. З першого червня охочі вакцинуватися від COVID-19 зможуть це зробити в амбулаторіях. Для проведення щеплення містянам потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, а тимчасово переміщеним особам – в найближчу амбулаторію сімейної медицини.

Як розповіла сайту «Є» головна спеціалістка міського управління охорони здоров’я Ірина Кондратюк, наразі в місті мають в достатній кількості вакцину Comirnaty (Pfizer). Крім того, за бажанням, можна вакцинуватися препаратом CoronaVac.

«У середньому зараз у Хмельницькому проводять протягом дня 50 вакцинацій, максимум - 70. У травні всього було зроблено 1664 щеплення. З них 132 людини вакцинувалися першою дозою, 407 – другою. Основна маса – це бустерна доза. Таких щеплень протягом місяця було зроблено 1125», - говорить Ірина Володимирівна.

Додамо, нині ситуація з коронавірусом в Україні — досить неоднозначна. Через масштабну війну з російськими окупантами важко оцінити реальний стан речей. Зокрема, це пов’язано з вимушеним переміщенням мільйонів людей і знищенням ворогом низки медичних закладів. В таких умовах неможливо забезпечити систематичне збирання статистики про епідеміологічну ситуацію та дотримання карантинних обмежень. Тому останні з березня й до завершення воєнного стану перетворили з обов’язкових на рекомендаційні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую