ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: кількість хворих зросла на 57 відсотків

Здоров'я 2075
Протягом минулого тижня в області підтвердили 168 нових випадків інфікування
Протягом минулого тижня в області підтвердили 168 нових випадків інфікування. Фото: ілюстративне freepik.com

На жаль, також в області продовжують реєструвати летальні випадки, викликані ускладненнями COVID-19.

Протягом минулого тижня на Хмельниччині зріс рівень захворюваності на коронавірус. Медики виявили 168 нових інфікованих. Це на 57 відсотків більше, ніж попереднього тижня. Деталі повідомили у Хмельницькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

У період з 6 до 12 січня в області лабораторно підтвердили 168 нових випадків COVID-19. Це на 61 інфікованого більше, ніж минулого тижня. У лікарні госпіталізували 70 хворих на коронавірус, що на 36 більше.

На жаль, від ускладнень COVID-19 померли шестеро мешканців Хмельниччини. Натомість 87 людей подолали хворобу. Однак це на 63 менше, ніж попереднього тижня.

«Пам`ятайте про профілактику поширення інфекційних хвороб та дотримуйтеся протиепідемічних заходів. Носіть маски у людних місцях і у громадському транспорті, зберігайте соціальну дистанцію, регулярно мийте та обробляйте руки. Якщо ж відчуваєте нездужання, не займайтеся самолікуванням і невідкладно зверніться за консультацією до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії», — зазначили працівники обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Читайте також: Відключення світла: чотири поради, які допоможуть зберегти зір

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую