ye-logo.v1.2

Коронавірус на Хмельниччині: за тиждень зафіксовано 431 випадок

Здоров'я 2108
Також за тиждень зросла кількість госпіталізованих
Також за тиждень зросла кількість госпіталізованих. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Це майже на половину більше, ніж попереднього тижня.

Протягом 3-9 лютого у Хмельницькій області лабораторно підтвердили 431 новий випадок інфікування коронавірусом. Для порівняння, це на 292 хворих більше, ніж попереднього тижня. Про це повідомили працівники Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.

За їх інформацією, також за тиждень зросла кількість госпіталізованих. До медзакладів через коронавірус потрапили 83 мешканці краю. Це на 18 людей більше, ніж попереднього тижня.

Також троє мешканців області померли від ускладнень, спричинених COVID-19. Натомість хворобу подолала 561 людина.

Загалом же від початку світлової пандемії, у Хмельницькій області зафіксовано 234 тисячі 106 випадків COVID-19. Більшість людей одужали. Однак, на жаль, ускладнення коронавірусу забрали 3 тисячі 974 життя.

«Не забувайте одягати маски у місцях масового скупчення людей і громадському транспорті, зберігайте соціальну дистанцію, регулярно мийте й обробляйте руки. Якщо виникли симптоми хвороби, невідкладно зверніться за консультацією до свого сімейного лікаря або найближчої амбулаторії. А щоб уникнути ускладнень, робіть щеплення чи ревакцинацію проти COVID-19», — наголосили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Читайте також: Як повітряні тривоги впливають на відключення світла у Хмельницькій області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую