ye-logo.v1.2

Хмельниччиною шириться ГРВІ та грип: в одному з міст школярів відправили на карантин

Здоров'я 3179
 Кількість госпіталізованих збільшилася незначно
Кількість госпіталізованих збільшилася незначно. Фото: www.shutterstock.com

Нині, за статистикою, найчастіше хворіють люди віком від 30 до 60 років.

За третій тиждень 2024 року на Хмельниччині зареєстрували 7 тисяч 146 випадків ГРВІ й грипу. Це на понад 1,5 тисячі більше, ніж попереднього тижня. Однак епідемічного порогу не перевищено, розповів сайту «Є» головний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич.

«Рівень зростання захворюваності на ГРВІ та грип піднявся по всій області, однак він піднявся незначно. Такий ріст спостерігався, починаючи з кінця листопада й до середини грудня, коли було близько 5-6 тисяч хворих щотижня. За останній період, кількість випадків знизилась, а за минулий тиждень знову піднялась від 8 до 10 відсотків», - розповідає Микола Габрикевич.

Каже, що є й місто-виняток, де динаміка захворюваності на ГРВІ та грип трохи більша, аніж загалом по області. Мова йде про Нетішин, де кількість випадків за минулий тиждень, порівняно з попереднім показником, збільшилась на 47 відсотків. Наразі в освітніх закладах до 26 січня впровадили карантин. Поки що це профілактична міра.

«У Нетішині дійсно захворюваність піднялась, 763 випадки ГРВІ. Це не перевищує загальний поріг, але один з наших підрозділів подав пропозицію впровадити такий профілактичний захід і перевести учнів 2-11 класів на дистанційну форму навчання до кінця тижня. Нетішинська міська територіальна громада підтримала рішення. Однак це рішення – поки що перестраховка, а не необхідність», - зазначає медик.

Найбільш інтенсивно протікає епідемічний процес серед вікової групи 30-60 років. Кількість госпіталізованих збільшилася незначно, резюмує Микола Габрикевич.

До теми: Коронавірус на Хмельниччині: хто частіше хворіє та чи є летальні випадки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую