ye-logo.v1.2

На Хмельниччині епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищено на 62 відсотки

Здоров'я 3422
У Хмельницькій області другий тиждень фіксують перевищення епідпорігу
У Хмельницькій області другий тиждень фіксують перевищення епідпорігу. Фото: з архіву

Наша область – серед лідерів по захворюваності.

Від початку епідемічного сезону, з 2 жовтня по 4 лютого, в Україні на ГРВІ перехворіло 2 700 416 осіб, питома вага дітей серед захворілих становить 54,3%. Поо це повідомили в Центрі громадського здоров'я МОЗ України.

«За останній звітній тиждень, з 29 січня по 4 лютого, на ГРВІ перехворіло 226 338 осіб, з них 125 556 — діти віком до 17 років. Перевищення епідемічного порогу дуже високого рівня зареєстровано в Житомирській та Хмельницькій областях», - йдеться в повідомленні ЦГЗ МОЗ України.

За даними Хмельницького обласну центру контролю та профілактики хвороб, на Хмельниччині епідпоріг захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19 перевищено на 62%. «На 5-му тижні 2024 року, з 29 січня до 4 лютого на Хмельниччині зареєстровано 12 647 випадків захворювання на грип, ГРВІ та COVID-19. Попереднього тижня було зафіксовано на 2 тисячі випадків менше. Таким чином, перевищення епідемічного порогу у Хмельницькій області реєструємо уже другий тиждень поспіль. Якщо на 4-му тижні року епідпоріг був перевищений на 36,1 %, то на 5-му тижні — на 62,3%», - повідомили в обласному центрі контрою та профілактики хвороб.

Нагадаємо, раніше головний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич розповів сайту «Є ye.ua», що найбільше хворіють діти від 5 до 14 років. Таких випадків (на кінець січня) в області зафіксували понад 3,5 тисячі. Ще майже 3,5 тисячі осіб, що захворіли, – у віковій групі від 30 до 64 років.

6 лютого Микола Габрикевич повідомив, що ріст захворюваності спостерігають не у всій області. Зокрема, у північній частині вона пішла на спад, а найбільше випадків лікарі фіксують у Хмельницькому та Кам'янець-Подільському районі. Також в області вже зафіксували один смертельний випадок від ускладнень спричинених грипом.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую