ye-logo.v1.2

У Хмельницькій громаді оновлять будівлю амбулаторії за три мільйони гривень

Здоров'я 1776
У Хмельницькій громаді оновлять амбулаторію
У Хмельницькій громаді оновлять амбулаторію. Фото: з архіву редакції

Роботи планують виконати до 1 жовтня.

Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1" оголосило тендер на ремонт амбулаторії у Богданівцях очікованою вартістю два мільйона 915 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Мова йде про ремонт приміщень амбулаторії загальної практики сімейної медицини №14, яка розташована по вулиці Заводська, 4 у селищі Богданівці.

Спочатку в амбулаторії планують виконати демонтажні роботи: зняти дерев'яні плінтуси, заклеєні рами та дверні блоки, очистити стіни від фарби, розібрати старе покриття підлоги з лінолеуму та керамічної плитки.

Під час проведення робіт влаштують нову стяжку підлоги та нове покриття з керамічної плитки та лінолеуму, змонтують підвісні стелі, проведуть гідроізоляцію фундаменту будівлі. Крім того, виконають перепланування внутрішніх приміщень, встановлять нові металопластикові двері, змонтують нове електричне обладнання.

Ще в будівлі оновлять водопровід, опалення та каналізацію, а також закуплять меблі.

Роботи планують виконати до першого жовтня 2024 року.

Раніше сайт “Є” ye.ua писав про плани з відкриття амбулаторії загальної практики - сімейної медицини за адресою вулиця Свободи, 4а у Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую