ye-logo.v1.2

У Хмельницькому на Виставці планують відкрити чергову амбулаторію

Здоров'я 2318
У Хмельницькому збільшують кількість амбулаторій
У Хмельницькому збільшують кількість амбулаторій. Фото: з архіву редакції

Ще одна амбулаторія з'явиться на вулиці Свободи.

Амбулаторію загальної практики - сімейної медицини планують відкрити за адресою вулиця Свободи, 4а. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Наразі комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" замовило Хмельницькій філії ДП "Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут "НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ" створення проектно-кошторисної документації реконструкції приміщення, яке заплановане для створення амбулаторії.

Вартість проєктних робіт майже сто тисяч гривень. Роботи над проєктом планують закінчити до кінця року.

Нагадаємо, що на початку липня комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" підписало договір на ремонт нежитлового приміщення під облаштування амбулаторії у мікрорайоні Озерна за адресою: вулиця Панаса Мирного, 24. Підрядником стало ТОВ “Компанія “Галеон”.

Раніше сайт “Є” писав, що в 2020 році в Хмельницькому на вулиці Трудовій, 5Ж запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини №13, а на початку 2022 року ще одну амбулаторію відкрили на вулиці Кам'янецькій, 67. В міськраді відмічали, що в місті 25 амбулаторій і нові будуть відкривати залежно від розвитку обласного центру. Таким чином, наступні з'являться якраз у мікрорайонах Озерна та Виставка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую