ye-logo.v1.2

У Нетішині скажений собака покусав школяра

Здоров'я 1102
Тварина за кілька днів померла
Тварина за кілька днів померла. Фото: ілюстративне, mydog.net.ua

Лікарі закликають звернутися по допомогу ще двох людей, з якими контактувала тварина.

У Нетішині зафіксували випадок сказу в безпритульного собаки. Він, зі слів мешканців, покусав трьох людей. За медичною допомогою звернувся один постраждалий – ним виявився 8-річний школяр, повідомили у Нетішинській міській раді.

Вулиця енергетиків, 1 була постійним місцем перебування собаки. Днями він почав поводити себе нетипово: проявляв агресію, вкусив дитину та домашню собаку, розповіла Суспільному майстер території тимчасової перетримки безпритульних собак Олена Степанюк. Каже, безпритульну тварину зачинили в підвалі, а наступного дня привезли до притулку. Там собаку помістили в окремий вольєр, де він пробув кілька днів, а згодом помер.

«Ми викликали ветеринарів, вони взяли аналізи й згодом за результатами аналізів у померлої тварини підтвердили сказ», - зазначила Олена Степанюк.

За словами лікаря-травматолога Нетішинської міської лікарні Віктор Дебопре, у 8-річного хлопчика сказ не підтвердили. До квітня дитина буде проходити курс профілактичного лікування. Наразі його стан задовільний.

У вольєрах притулку й на вулиці Енергетиків ветеринари провели дезінфекцію. Домашній собаці, яку вкусила заражена тварина, зробили щеплення проти сказу, розповідає Олена Степанюк: «Також ми звернулись до ветеринарів, аби вони вакцинували всіх безпритульних собак міста. Але, на жаль, не всі тварини йдуть на контакт. Жителів Нетішина ми теж закликаємо вакцинувати домашніх улюбленців».

Цьогоріч на Хмельниччині вже був зафіксований один випадок сказу, заражену тварину виявили у Полонській громаді. У 2023 році в області зареєстрували дев'ять випадків сказу серед тварин. В людей захворювання на сказ не фіксували.

Читайте також: Вперше серце везли понад триста кілометрів: посмертна донорка з Шепетівщини врятувала життя чотирьом людям

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую