ye-logo.v1.2

"Швидка" стане ближчою

Здоров'я 2160

На Хмельниччині планують створити три центри швидкої медичної допомоги, кожен з яких об’єднає ресурси цієї служби з кількох районів.

 Зокрема, південна станція охопить Кам’янець-Подільський, Дунаєвецький, Чемеровецький, Новоушицький і Віньковецький райони. При цьому передбачається, що на виклик зможе прибути бригада з іншого району, якщо вона знаходиться ближче до пацієнта.

Наразі реформування цієї важливої служби — на рівні планів. Адже для утворення дієвої моделі потрібне належне матеріальне забезпечення, зокрема, спеціальні автомобілі, пальне, запаси медикаментів, а також додатковий персонал. Дві останні великі аварії на відрізку державної автодороги «Житомир—Чернівці» ще раз показали, яким є арсенал «швидкої» в Кам’янці-Подільському: у салонах пристосованих УАЗів немає умов для перевезення хворих із важкими травмами. Такі пацієнти можуть отримати больовий шок під часу руху. «Із чотирнадцяти автомобілів лише в чотирьох носилки більш-менш придатні. Інші — прогинаються до підлоги, доводиться підкладати спеціальні щити»,— каже головний лікар міської станції Мирослав Коломий.

Інформує "Голос України"

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую