Гаряча тема:
- Війна
Сепаратистську газету у Хмельницькому роздавали двоє. Також хотіли залучити комуністів
![Фото: sbu.gov.ua](https://ye.ua/images/news/_Separatistsku_gazetu_u_Hmelnickomu_rozdavali_dvoye_Takozh_hotili_zaluchiti_komunistiv_1_2014_09_16_05_40_43.jpg)
Проте очільник міського КПУ Віталій Сопрук запевняє, що примірники газети “Новороссия” спалив.
Досить швидко правоохоронці направили до суду обвинувальний акт, щодо розповсюджувачів сепаратистської газети “Новороссия” у Хмельницькому. У липні співробітники управління Служби безпеки України у Хмельницькій області затримали трьох жителів Хмельницького, проте на лаву підсудних потрапили двоє: 30-річний чоловік та 27-річна жінка.
Парочку обвинувачують у порушені частини другої статті 110 Кримінального кодексу України - посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. Підозрювані не визнають себе винними.
Зловмисники отримували примірники сепаратистського видання з Сум та Донецька і роздавали у Хмельницькому. Залучити до поширення газети “Новороссия” хотіли і міський осередок Комуністичної партії України, проте там нібито відмовилися.
“Мені подзвонив Віталій Сопрук і сказав, що потрібно допомогти Андрію (обвинувачений, - прим. автор). Я приїхав на автовокзал №2 допоміг Андрію загрузити пакунок, мене відвезли до стадіону “Поділля”. Далі відніс туди, куди сказали. Те, що там газети, побачив, коли пакунок був розірваний. Газети я не розповсюджував”, - розповідає свідок.
Пакунок адресувався секретарю хмельницького міськкому Комуністичної партії України Віталію Сопруку.
“З підсудним у нас була розмова, що є матеріали про події на Сході. Хотів з ними ознайомитися, щоб побачити іншу позицію, яка відмінна від того, що говорять по телевізору. Я погодився, бо мене цікавлять такі матеріали, - зізнається Віталій Сопрук. - Після того як закінчилися події на Майдані, на Сході люди також почали виходити на вулицю. Мене зацікавили причини цього. Чіткої інформації в Інтернеті не було і мене цікавило, що ж там відбувається. Я думав, що там аналогічна ситуація, яка відбувалася у нас на Заході.”
“Була домовленість, що спершу я ознайомлюся із газетою, а потім прийматиму рішення, щоб дати людям почитати. Був пакунок газет, близько 150 — 200 екземплярів. Я їх нікому не показував. У газеті були матеріали, у яких закликалися до створення нової республіки. Я знищив примірники, бо зрозумів, що за це може бути відповідальність”, - запевнив секретар хмельницького міськкому Комуністичної партії України Віталій Сопрук.
Після допиту головного комуніста Хмельницького, суд вирішив продовжити розгляд справи 2 жовтня. Початок о 14:30.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами:
Petr 24.09.2014 00:56
В Олешині люди можуть залишитись без пасовища
cvcvxxzValery Khvostov 18.09.2014 15:23
Пояснення цього коммуніста цинічно брехливі. Він є організатором цього злочину. На його адресу прибув пакунок з антидержавним вмістом, про що у нього "була домовленність". Він організував доставку його з автовокзалу, він організував і розповсюдження цієї мерзоти. Чому до відповідальності притягують тих безідейних бідолах, які хотіли хоч якусь копійку заробити, а той, що все це організував і оплачував допрошений тільки в якості свідка? Хоч, і з його показів і виглядає, що він є організатором цих злочиних дій. Не зрозумілі мотиви их, хто вів слідство. Можливо, в їх діях є ознаки службового злочину. Дивна ситуація, отримав на свою адресу. доставив, прочитав, але чомусь знищив. А де взялись примірники, що розповсюджували підсудні?