Гаряча тема:
- Війна
Піца, піца і нічого крім...
Наш черговий похід для матеріалу до традиційної рубрики „Проскурівського телеграфу” був спровокований появою у Хмельницькому нової піцерії „Napoli”
Розмістилася вона в центрі, на відносно тихій і спокійній, Володимирській, навпроти парку ім. Т. Шевченка. Забігаючи наперед скажемо, що головна родзинка цієї піцерії – справжня італійська піца зі справжньої печі. Не нонсенс для Хмельницького, але, погодьтеся, йдучи поїсти піци, хочеться, аби вона була найкращою!
Інтер’єр
Всередині приміщення витав ненав’язливий, ледь помітний запах, який буває у закладах одразу після ремонту. Неабияк потішило й те, що у цьому запаху не було жодних домішок їжі з кухні, як часто буває у місцевих закладах швидкого харчування, через непрацюючі витяжки або звичайне недбальство. Сподіватимемося, що для піцерії „Napoli” це не стане, як кажуть, питанням часу. Два окремі зали для курців і тих, хто не палить, з дерев’яними, нещодавно полакованими, добротними столами, такі ж лавки і плетені з лози крісла, на стінах фото у дерев’яних рамах. Нічого зайвого (напевно, аби не відволікатися від головного – піци). А ось туалет у піцерії один. І великий телевізор над дверима у залі для „не курців”, де ми розмістилися, на момент нашого візиту, не працював. Офіціант запевнив, що це тимчасово: „Ми щойно відкрилися і ще не встигли зробити усе те, що запланували”. Тому поки що в „Napoli” навіть кухня не працює і, окрім піци, поласувати більше нічим.
Піца
Замовивши коронну італійську страву закладу з однойменною із закладом назвою – „Napoli” (мацарелла, свіжі помідори, бекон, пармезан, рукола) за 50 гривень, ми були вражені, наскільки швидко її приготували і принесли нам. З пилу, з жару, щедро притрушена листками свіжої роколи – для зимового періоду явище, яке милує очі! „Це справжня італійська піца зі справжньої печі, яка розпалюється дровами”, – розповів офіціант і побажав нам, – смачного!”. До речі, піци тут не поділяються на „великі” і „маленькі”. Вони усі „стандартні”. Готуються безпосередньо після замовлення клієнта. Не розморожуються і не розігріваються по декілька разів, до чого ми вже, навіть, почали потрохи звикати. Дуже зручно і те, що в меню одразу вказані ціни. Ви завжди точно знатимете, скільки доведеться заплатити за трапезу. Неприємний жарт зіграв з нами хіба що новенький лакований стіл: тарілки ковзали по його поверхні, як іграшкові. Їсти справжню італійську страву за допомогою ножа і виделки було неможливо. Тому, озброївшись висловом невідомого автора про те, що „рибу, птицю і молодицю беруть руками”, ми додали до цього переліку піцу і, в кращих італійських традиціях, скручуючи її у трубочку, наминали за обидві щоки. Похід на піцу для двох (з квасом і кавою) обійшовся нам приблизно у 70 гривень.
Обслуговування
Хлопчина у фартушку зовсім не докучав нам нав’язливим сервісом, і дивним чином з’являвся біля нашого столика саме у моменти, коли він був дійсно потрібний. Робив він свою справу швидко, але й без зайвої метушні. Приємно й те, що провівши нас аж до дверей, він лише після цього пішов за оплатою по рахунку, яка залишилася на столику.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: