Україна - Швеція - 2:1.

Спорт 3484

Наші ПЕРЕМОГЛИ!!!!!. МИ ПРЕМОГЛИ!!!! УКРАЇНА ПЕРЕМОГЛА!!!!! (оновлено-4)

До вашої уваги історичне відео зі забитими голами Шевченка під час матчу Україна - Швеція, 11 червня, в Києві, на НСК "Олімпійський", підчас проведення Євро 2012.

Частину відео з Ютубу замінено в зв'язку з тим, що користувачі перших сюжетів їх видалили. Перепрошуємо за незручності.

Хронологія

Шевченко оформлює дубль. Україна - Швеція - 2:1. ІІ тайм. Сьогодні, 23:07

90'+5'
Кінець матчу
90'+4'
На остнанній штурм воріт П'ятова йдуть підопічні Еріка Хамрена.
90'+4'
Ледь не зрівнюють рахунок скандинави, куля пролітає над перекладиною після удару Мелльберга.
90'+3'
Євген Коноплянка йде з поля, на заміну виходить Марко Девіч
90'
Арбітр компенсує три хвилини.
90'
В шведів спрацьовує зв'язка Ібрагімовіч - Ельмандер. Останній після пасу від Златана увірвався в штрафний українців, але, на щастя, пробив вище воріт.
89'
На поле готується вийти Марко Девіч.
89'
Олег Гусєв порушує правила в атаці.
86'
Пробачають українців шведи, після передачі з лівого флангу від Вільхельмссона ні Мелльберг, ні Елмандер до м'яча не дотягнулись.
85'
Мілевський заробляє штрафний в центрі поля.
84'
Андрій Воронін йде з поля, на заміну виходить Руслан Ротань
83'
Расмус Ельм отримує жовту картку.
83'
Назаренку забракло зовсім трішки, щоб забити свій гол, пробивав зі штрафного Сергій.
82'
Глядачі "Олімпійського" стоячи супроводжують з поля Шевченка. Заслужив на оплески Андрій.
81'
Андрій Шевченко йде з поля, на заміну виходить Артем Мілевський
80'
Андрій П'ятов впевнено забирає м'яч після удару Вільхельмссона.
79'
На поле готується вийти Артем Мілевський.
77'
Андрій П'ятов парирує удар Златана Ібрагімовіча.
75'
Шведи тримають смугастого в центрі поля.
74'
Коноплянка завдає неточного удару з-за меж штрафного шведів.
 72'
Рефері фіксує порушення правил з боку Мелльберга.
72'
Маркус Розенберґ йде з поля, на заміну виходить Йохан Ельмандер
70'
П'ятов легко забирає шкіряного після ближнього удару Ібрагімовіча.
68'
Себастьян Ларссон йде з поля, на заміну виходить Крістіан Вільхельмсон
67'
Положення поза грою у Андрія Вороніна.
66'
Чельстром порушує правила в центрі поля, на газоні лежить Анатолій Тимощук.
64'
Хачеріді втримав м'яч в боротьбі з Ібрагімовічем, арбітр фіксує фол з боку Златана.
62'
Ола Тойвонен йде з поля, на заміну виходить Андерс Свенссон
61'
Гольову передачу на свій рахунок записує Євген Коноплянка.
61'
Гооооооооол!!!!! Андрій Шевченко забиває гол.
55'
Гольову передачу на свій рахунок записує Андрій Ярмоленко.
55'
Українці через декілька хвилин зрівнюють рахунок в Києві. Атаку нашої збірнгої розпочав Гусєв, який віддав на Ярмоленка, той легенько скинув на Шевченка, який ударом головою забиває перший гол українців на чемпіонатах Європи.
52'
Гольову передачу на свій рахунок записує Тім Чельстром.
52'
Гооооооооол!!!!! Чельстром підібрав м'яч після помилки від Андрія Ярмоленка, який не зумів вибити круглого з власного штрафного і віддав на Ібрагімовіча - Златан впритул розстріляв ворота П'ятова і вивів шведів вперед.
50'
Шевченко знову в грі, наші хлопці поки тримають м'яч.
49'
Пауза в грі, медична допомога потрібна Андрію Шевченуо. Глядачі "Олімпійського" підтримують капітана української команди.
48'
Михалик блокує удар Розенберга.
46'
Ібрагімович порушує правила в боротьбі з динамівцем Михаликом.
46'
Наші "збірники" відразу помчались до воріт суперника, в штафному шведів неточного удару через себе завдавав Воронін.
46'
Другий тайм розпочався!!
45'+1'
Перший тайм завершено!
45'+1'
Спокійно дограють першу половину обидві команди.
45'
До першого тайму матчу додано одну хвилину.
44'
Шевченко не зумів вибороти м'яч в боротьбі з Гранквістом і, таким чином, вийти сам на сам з голкіпером "жовто-синіх".
42'
Гусєв виконує навісну подачу в штрафний суперника з правого флангу, де впритул удару завдавав Коноплянка - вище воріт Ісакссона.
39'
Ярмоленко не зумів відкрити рахунок після ближнього удару, на заваді стає захисник суперника, який "постелився" під простріл.
39'
Ібрагімовіч забіг за спини наших захисників і пробив головою після навісу з правого флангу, куля влучає в штангу. Пробачає зараз українців Златан.
37'
Якого дальнього удару завдає Євген Коноплянка, шкіярний пролітає над перекладиною шведів.
36'
Ларссон навішує від кутового прапорця, П'ятов намертво забирає смугастого.
35'
Браво, Воронін. Після потужного дальнього удару від Андрія Ісакссон не без проблем парирує удар.
34'
Ібрагімовіч не дотягується до м'яча після навісу з лівого флангу.
33'
Воронін порушує правила в атаці.
30'
Ібрагімовіч наважується на дальній удар, надто неточно пробиває Златан.
29'
Назаренко навішує зі стандарту, Ісакссон забирає кулю.
27'
Шведи виконують кутовий, Ярмоленко вибиває м'яч.
26'
Після розрізного пасу від Назаренка Вороніну забракло кількох сантиметрів, щоб прийняти м'яч в штрафному суперника.
23'
Хорошу можливість відкрити рахунок втратив Шевченко, але Андрій, який вже виходив на побачення з Ісакссоном пробив поруч зі стійкою.
22'
Небезпечно могло бути в штрафному шведів, однак після навісу з лівого флангу від Гусєва ніхто з української дружини не зумів завдати завершального удару.
21'
Розенберг потрапляє в положення поза грою.
20'
Пауза в грі, небезпечно п'ятою проти Хачеріді зіграв Ібрагімовіч.
17'
Небезпечно в штрафному українців: після хорошої подачі від Ібрагімовіча П'ятов кулаками відбиває кулю, на добюиванні шведам завадив зіграти Хачеріді.
15'
У верховій боротьбі з Вороніним Гранквіст порушує правила.
15'
Ельм навішує з кутового, на дільній стійці головою пробив Ібрагімовіч - повз ворота П'ятова.
13'
Контратака підопічних Блохіна ледь не закінчилась націленим ударом по воротах скандинавів, однак Коноплянка "перетримав" і втратив м'яч на підступах до штрафного суперника.
11'
Ціною жовтої картки Тім Чельстром зупиняє контратаку українців.
10'
Ларссон подає зі стандарту, П'ятов впевнено грає на виході.
9'
Тепер вже шведський захисник фолить на Андрієві в центрі поля.
9'
Шевченко порушує правила в боротьбі з досвідченим Мелльбергом.
7'
В стартові хвилини українці більше контролюють м'яч. Серед наших поки найбільше виділяється Євген Коноплянка.
6'
Челльстрем завдає дальнього удару, повз рамку воріт наших.
4'
Євген Коноплянка завдає першого дальнього удару по воротах шведів, куля летить повз ворота Ісакссона.
4'
Воронін заробляє штрафний для українців, Гранквіст порушує правила.
3'
Розенберг порушує правила на Хачеріді.
2'
Наші хлопці тримають м'яч в центрі поля, шведи пресингують.
1'
Шведи розіграли з центру поля.
0'
Пролунали гімни обох команд. НСК "Олімпійський" переповнений. Чекаємо на свисток рефері про початок матчу.