emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMailПункт

Шановні дописувачі-блогери! У зв'язку з редизайном сайту, редакція закрила можливість додавати дописи у цей розділ. Однак раді вас попередити, що ми розробили новий розділ «Спецпроекти» у якому й розмістили Блоги. А також дещо змінили умови розміщення дописів у блогах.

Ті з вас, хто готує матеріали і має бажання опублікувати їх у блогах, можуть написати на електронну скриньку [email protected]. Звертаємо вашу увагу, що редакція залишає за собою право вирішувати чи публікувати ці тексти у розділі Блоги.

Прошу також зауважити, що у нас є розділ «НарКор», де усі зареєстровані читачі мають можливість публікувати свої новини чи інформацію.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами.

Дорожній контроль Хмельницький

STOP DAI! Дорожній контроль Хмельницького.

Всього записів: 36

Про автора: ДАІшний контроль

Теги користувача

Записи користувача:


» Порушення правил дорожнього руху інспекторами ДАІ в хмельницькому

Водій попросив інспектора ДАІ надати докази порушення ПДР, за що отримав пару порцій газу.

Водій попросив інспектора ДАІ надати докази порушення ПДР, за що отримав пару порцій газу.

13 Жовтня 2013

Як хмельницькі "даішники" труять газом водія (ВІДЕО)

Більше дивись у новинах та коментарях на сайті Є" http://ye.ua/news/news_13941.html

 

 

 

Це ще одна рубрика на нашому блозі  STOP ДАІ   про порушення правил дорожнього руху самими інспекторами ДАІ. Ми тут розміщуємо інформацію (фото, відео) про невиконання ПДР як  хмельницькими інспекторами так і "чужими", але на території Хмельницької області.  На найактивніших доповнювачів блогу чекають: відеореєстратор (автомобільний), мобільний телефон з відеокамерою, бак пального (до 40л.), юридичний супровід в суді (по справах ПДР), посвідчення співробітника Хмельницького дорожнього контролю. Прохання інформацію розміщувати через коментар тут  на STOP DAI , надсилати на тел. +38 067 991-39-00 (СМС, ММС), або на електронну адресу [email protected].

 

 

 

 

 

 

 26 Квітня 2011, 20:03:26 111408 55

» STOP DAI! Дорожній контроль Хмельницького. Новини від водіїв та читачів (SMS, MMS, листи та коментарі).

 

 

Пропонуємо всім водіям, у яких є факти, що стосуються зловживань та непрофесійних дій працівників ДАІ, надсилати їх в редакцію або залишати їх тут, на блогах STOP DAI (Дорожній контроль Хмельницького) у коментарях. Усі матеріали, які будуть мати доказову базу (відео, аудіо, фото, свідків …), ми також опублікуємо у газетах.
Інформацію також можна надсилати за допомогою ММС на тел. +38 067 991-39-00, або на електронну адресу [email protected] чи поштою: м. Хмельницький, а/с №911.

  Просимо водіїв, таксистів, перевізників приєднатися до нашого сайту. Спробуймо "поставити на місце" працівників ДАІ, які не виконують своїх основних обов'язків,  а ведуть себе по-бандитськи. Приєднуйтесь до акції STOP ДАІ! (Дорожній контроль Хмельницького). Разом ми організуємо ДАІшний контроль на Хмельниччині!

На найактивніших доповнювачів блогу чекають: відеореєстратор (автомобільний), мобільний телефон з відеокамерою, бак пального (до 40 л), юридичний супровід у суді (по справах ПДР), посвідчення співробітника Хмельницького дорожнього контролю.

 3 Лютого 2011, 21:47:11 34085 28

» Грибні місця хмельницьких ДАІшників

 

Від  STOPДАІ - дорожнього контролю Хмельницького - черговий розділ, куди просимо надсилати інформацію  про "злачні" місця ДАІшників на дорогах Поділля. Також надіслані матеріали просимо коментувати, додавати, по можливості, відео та фото.  Очистимо Хмельницький від нахабності,  беззаконності та вседозволеності ДАІ!

 На найактивніших доповнювачів блогу чекають: відеореєстратор (автомобільний), мобільний телефон з відеокамерою, бак пального (до 40 л),  юридичний супровід у суді (по справах ПДР), посвідчення співробітника Хмельницького дорожнього контролю.

Прохання інформацію розміщувати через коментар тут на STOP DAI , надсилати на тел. +38 067 991-39-00 (СМС, ММС), або на електронну адресу [email protected].11 Квітня 2011, 22:51:41 44013 32

» Посміхайтесь, вас знімають ! Останнім часом в нашому місті стало звичним явище, коли інспектори ДАІ знімають на приватну камеру дорогу, перехрестя, рух автомобілів.

Для чого вони знімають таке «домашнє відео»?

Для чого вони знімають таке «домашнє відео»?

 Для чого вони знімають таке «домашнє відео» та, які правові наслідки наступають при використанні цього відео при оформленні адміністративних матеріалів або в суді ? Ми вирішили розглянути всі «за» та «проти».

Чимало водіїв, після демонстрування автоінспектором відзнятого відео, погоджуються з власним порушенням, отримують постанову про адмінпорушення та, як правило, сплачуть штраф. Доказом скоєного правопорушення є згода водія в протоколі у графі «пояснення» або ж виправдання на кшталт «не побачив знаку», які майже не можливо оскаржити в суді.

Інша справа, коли водій категорично не згоден з порушенням, в якому його звинувачують, аргументує свою позицію, посилаючись на відповідні статті ПДР або КУпАП, що змістовно відображає у поясненнях в протоколі або на окремому аркуші. В такому випадку протокол не може бути доказом у справі без інших доказів зі сторони інспектора. Так, наприклад, до протоколу можуть бути вписані свідки, які бачили порушення або ті, котрі стверджують, що водій не порушував правил. До цієї теми ми ще повернемося. Розгляне...22 Серпня 2011, 19:45:40 27235 3

» ДАІ - Хмельничанин якобы нарушил п.16.229 Березня 2011, 13:38:59 22772 1

» ДАІ. Хмельницький. ЮТУБ. Підбірка відео

Начали про угон, закончили про номера. ГАИ Хмельницк

Він же: ГАИ ЗАКОН один для ВСЕХ Хмельницкий18 Квітня 2011, 21:49:55 22685 0

» «Цеглою» по центру міста

Повернення знака, який забороняє з вулиці Подільської повертати на вулицю Проскурівського підпілля, викликало чимало нарікань.

Повернення знака, який забороняє з вулиці Подільської повертати на вулицю Проскурівського підпілля, викликало чимало нарікань.

 

Вже понад місяць в Хмельницькому навколо однієї дорожньої ділянки вирують пристрасті

 

А все через дорожній знак, який забороняє їхати водіям з вулиці Подільської на вулицю Проскурівського підпілля в бік вулиці Проскурівської. Коли «цегла» (знак 3.21 «В'їзд заборонено») з'явився на дорозі, до редакції «Хмельницької народної газети «Є» почали надходити чисельні дзвінки та повідомлення від читачів, які скаржилися, що про появу знаку. Скаржилися, що він дуже високо стоїть, та й про його встановлення ніхто не попереджував, а працівники ДАІ вже почали «збирати» штрафи.

 

Про доцільність та зручність

 

Декілька років тому влада Хмельницького прийняла рішення зробити двосторонній рух на цій ділянці дороги, але… Державтоінспекція написала скаргу в прокуратуру, оскільки ДАІ не давало дозволу на зміну руху на цьому «клаптику» дороги. «Прокуратура двічі подавала протест на рішення міської ради, - розповіли кореспонденту «Хмельницької народної газети «Є» в юридичному відділі міської ради. – Депутати ж двічі в...18 Серпня 2011, 16:31:46 14138 1

» ДАІ Україна. (КАК НЕ ПЛАТИТЬ ШТРАФЫ-1-2-3)8 Квітня 2011, 20:33:07 14445 0

» Где записывают в дорожный контроль?

Записывают внутри, где то глубоко внутри. Иногда после штрафов, уп­лаченных «ни за что», иногда после оста­новки, когда понимаешь, что ты прав, но правоту аргументировать не можешь, как и противостоять гаишному (да и вообще любому чиновничьему) беспределу...

Садишься за компьютер, сначала смотришь видео, подходит точка кипе­ния, залазишь на форум, опять смот­ришь видео, но уже читаешь «разбор полётов» и начинаешь анализи­ровать, что-то понимать. Потом самостоятельно пишешь свой первый иск, обсуждаешь его на форуме ДК, вносишь корректи­вы, вникаешь в написанное и самостоятельно, без адвоката, выигрываешь свой первый суд.

Преисполненный гордости, садишь­ся за «нормативку», изучаешь, начи­наешь просматривать иски, жалобы, судебные решения, следить за новыми сообщениями...

Потом покупаешь камеру, диктофон, видеорегистратор, гарнитуру для телефо­на, начинаешь пристёгиваться за рулём, перестаёшь нарушать. Твоя машина к этому времени укомплектована папкой с ПДД, законами, ходатайствами, приказами и, конечно, планьйетом, ручкой и запасом бумаги...29 Березня 2011, 23:10:14 14688 1


Курси валют на 11.12.2023
купівля
продаж
Міжбанк
$
36.76
36.78
39.51
39.53

Архів новин

<<Грудень 2023>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31


«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо