ye-logo.v1.2

Нетішинець на Різдво пограбував колядників

Кримінал 2524
Фото: p-p.com.ua

Чоловіку наразі загрожує ув'язнення терміном до шести років.

На Різдво, 7 січня, у Нетішині молодик пограбував компанію колядників.
«Молодик попросив і йому заспівати веселих пісень, та не встигли колядники зметикувати, що й до чого, як той дав зрозуміти, чого хоче насправді. Чоловік почав залякувати дітей розповідями про свої «подвиги» за ґратами, куди потрапив нібито за вбивство, як доказ показував численні тюремні татуювання, які, до речі, і допомогли правоохоронцям у лічені хвилини вирахувати особу зловмисника», - розповідає речник головного управління міліції Інна Юзюк.
Колядники спробували полишити 23-річного зловмисника, тоді молодик витягнув з кишені одного із колядників 350 гривень та утік.
«Розгублені діти одразу зателефонували батькам, які, у свою чергу, повідомили про те, що сталося, дільничного інспектора міліції Олександра Кашперука. Завдяки чіткій взаємодії слідчо-оперативної групи та дільничного інспектора вдалося швидко встановити особу зловмисника та місце його перебування. Затримали молодика у нічному клубі, де він мав намір витратити награбоване», - додає Інна Юзюк.
Відносно затриманого міліціонери відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті 186 — грабіж. Чоловіку загрожує ув'язнення терміном до шести років.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую